petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Sağ Kanadı sürekli titriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve rifki tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. rifki

rifki Guest

Merhaba arkadaşlar kuşumun sağ kanadı sürekli titriyor uçması gayet iyiydi ama bir haftaır bu titreme başladığından beri neredeyse uçamıyor gibi uçuyor hemen konuyor bu titreme neden kaynaklanır

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    daha önce bir yere çarptı mı kuş

3. rifki

rifki Guest

Ben öğrenciyim 1Haftalığına memlekete gittim arkadaşlara emanet ettim ev arkadaşlarıma yani giderken sapa sağlamdı onlara soruyorum bişey olmadığını söylüyorlar ben gittikten sonra titremeye başlamış

4. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0
    Kanataltı parazit yerleşmiş olabilir mi acaba? Bir çeşit kaşınma hareketi olabilir o titreme. Kontrol etmekte ya da ettirmekte fayda var.

5. rifki

rifki Guest

kuşun ayaklarında mantarda oluşmuş mantar geçiyor eczaneden aldığım kremle ama bu kanadındaki titremegeçmiyor kaşıntı var dediğiniz gibi ama kşıntı mantardan kaynaklanıyor diye tahmin ediyorum

6. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    çarptıysa olabilir aman dikkat

Sayfayı Paylaş