petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun sağ kanadında titreme var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Onur ARDALI tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba. Dün farkettim ki yaklaşık 1 yaşındaki muhabbet kuşumun sağ kanadı titriyor ve vücudundan biraz ayrı duruyor sanki. Eskisi kadar hareketli de değil. Uçurmak istedim uçabilecek mi diye. Eskisi kadar iyi uçamadı fakat yerden kaldırabildi kendini ama uçmak istemiyor. Acaba noldu bi bilgi verebilecek var mı? Teşekkürler.

#1 Onur ARDALI, 7 Kasım 2013
    Son düzenleme: 7 Kasım 2013
  2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    elinle bir incele şişme veya hatalı olan bir şey var mı diye

3. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    şişme durumunu anlayamadım biraz var gibi ama uçamıyor kaldıramadı kendini bi de sağ kanadı titriyo vücudundan ayrı duruyo biraz kanat

4. Aysetursak

Benim kuşumda da aynı şeyler olmuştu fakat benimki ceyranda kalmış (o zamanlar kuşlar hakkında çok az şey biliyordum) hayvancık ölümden döndü hastalığın izi sandık bu kanadın ayrı durması titremesi başladı. Bîr ara kanadı iyice yere sarktı sonra vitaminler filan iyî bi bakımla düzelmişti kanadı da. Eskisinden iyi uçmaya başladı sonra

5. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    şu an sıcak tutmaya çalışıyorum ama iyice uçamaz oldu kanadı daha fazla titremeye başladı sanki aşağı düştü kanadı. Mama falan yapıp vermeye çalışıcam vitaminini eksik etmiyorum umarım düzelir.

Sayfayı Paylaş