Karadeniz Pet

kuşumun sağlık olarak beslenme olarak bilginize ihtiyacım var

• Konbuyu başlatan eray karakuş
  • Başlangıç tarihi
E

eray karakuş

Guest
2 kuşumun sağlığı beslenmesi hakkında yardımınıza ihtiyacım görünümleri nasıl sağlıkları tecrübelerinizi paylasirsaniz memnun olurum şimdiden teşekkürler

5R0LVA.jpg

zEZaJD.jpg

Qg5vV3.jpg

nGdjQl.jpg

4RA19L.jpg

Qg5vzZ.jpg

66Brpv.jpg

oz50l9.jpg

XYG9j5.jpg

Wrzgz4.jpg

dqr8dn.jpg

VyOPWj.jpg

O erkeğin jumbosu var bende gayet iyi şuan ama biraz zayıf kalmış yada benim gözler iri kuşlara alışmış.

Haftada 2-3 gün mama takviyesi yapabilirsiniz birde çift kuşlarda o salıncağa gerek yok bence.

tavsiyleriniz için teşekkür ederim salıncagı kaldıracagım

mama takviyesine gelince dün akşam kendi hazırladıgım kuru mamaya havuc ekledim yediler

bu akşamda verdim hem havuc hemde yumurta sarısı ekledim

sizin mamanın içine konulcak takviye besin enerji olarak önerileriniz varmıdır acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 23:47 --

Haftada 2-3 gün mama takviyesi yapabilirsiniz birde çift kuşlarda o salıncağa gerek yok bence.

bir sorum daha olucak kızışma durumları nasıl dişi yuvaya giriyor 2 yada 3 dakika kalıyor içerde sonra cıkıyor erkekle bazen yakınlaşıyor bazende tartışıyor acaba erkegi degiştirmem gerekirmii

Dişi yuvaya giriyorsa hazırlıklar başlıyor, anlaşıyorlarsa değiştirmeyin.

Dişi yuvaya giriyorsa hazırlıklar başlıyor, anlaşıyorlarsa değiştirmeyin.

dedigim gibi bi yakınlaşıyolar birgün geçiyor yanına bile sokmuyorr yuvaya giriyor erkek yaklaşıyorr kafasını cıkartıp erkege gaga atıyorr erkek de ciyaklayarak kacıyorrrr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

dedigim gibi bi yakınlaşıyolar birgün geçiyor yanına bile sokmuyorr yuvaya giriyor erkek yaklaşıyorr kafasını cıkartıp erkege gaga atıyorr erkek de ciyaklayarak kacıyorrrr

kuşcuya gittim hem vitamin takviyesi alayım ddim hemde kızıştırıcı nijer yoktu kenevir verdi buda işe yarar dedi kızışmasında vitamin alıcaktım suan tüg dökme dönemindeler deep marka tüg dökme vitamini verdi suan sularına arkasında yazdıgı gibi 20 damla damlatıyorum

Erkek kuşunuz dişiye göre biraz zayıf kalıyor olabilir, iyi bir bakım gerekiyor erkek kuşunuza
tüy döküyorlarsa kenevir nijer vermeyin bu ara.

Son düzenleme:
Erkek kuşunuz dişiye göre biraz zayıf kalıyor olabilir, iyi bir bakım gerekiyor erkek kuşunuza
tüy döküyorlarsa kenevir nijer vermeyin bu ara.

tüg döküyormu dökmüyormu anlıyamıyorum kafesi temizledim tügler vardı bugun herhalde döküyor yeminden kaldırım keneviri teşekkür ederim önerilerin için

Bu kuşlarınızı beğendiğimi daha önce de söylemiştim fakat bakımsızlar yumurta maması onları toparlayacaktır bir de mümkünse gündüz verin akşama kalmasın mama

Bu kuşlarınızı beğendiğimi daha önce de söylemiştim fakat bakımsızlar yumurta maması onları toparlayacaktır bir de mümkünse gündüz verin akşama kalmasın mama

evde olmadıgım için gündüz veremiyorum akşam veriyorum sabah kaldırıyorum ama akşamlarıda gayet cok yiyorlar yemelerinde sorun yok allaha şükür peki dirençli ve kendilerini toplamaları için başka verebilcegim takviye olarak neler varrr

ben yumurta maması dışında bir şey vermiyorum.. İLAÇ takviyesi uygulayanlar görürse cevaplar inşaallah

Geri