Karadeniz Pet

Kuşumun Sırtında Tanımlayamadığım Bir Şey Var

Ümit BAŞCI

Yeni Üye
Merhabalar
Yaklaşık 1 ay önce almıştım. Biraz önce farkettim. Sırtında tuhaf bir şey var. Sanki dikenli gibi. Tanımlayamadığım için size danışmak istedim. Bu nedir?
5a3yburu.jpg

 iPhone 'den Tapatalk Pro aracılığı ile gönderildi
 iPhone 4 - 32gb - Siyah - IOS 7.0.4 Evasi0n JailBreak

Ne olduğu tam belli olmuyor ama bir yere girip tüyleri yolunmuşsa şimdide yeniden çıktığı için dikenli gibi olabilir elinizle açıp daha yakından bir foto çekerseniz daha yararlı olur.

yeni tüylerin cıktığı belli ama karartının ne olduğu belli olmuyor

geçmiş olsun. ama bu burda çözülecek bi konu değil bence veterinere götürün 1 aydır varsa.

du4yruqy.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:38 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Dostlar biraz daha büyük resim çekmeye çalıştım kuş çok huysuz. Şu resimden bi şey çıkartabilir misiniz? Olması son olarak veteriner yolu gözükecek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

du4yruqy.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:38 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Dostlar biraz daha büyük resim çekmeye çalıştım kuş çok huysuz. Şu resimden bir şey çıkartabilir misiniz? Olmadı son olarak veteriner yolu gözükecek.

Geri