petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun sorunu mu var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan saygı tarafından 28 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Hakan saygı

Hakan saygı New Member

Beğenileri:
    0
    45 gunluk bi erkek arkadaslar
    3 gun oldu bize geleli ama parmagimin uzerinde duruyor merdiven yapiyor yem yiyor falan disarida omzumda elimde duruyor ama ben parmagimla zorlatmadikca gelmiyor elime koluma kafesinde devamli aklı iflah olmazmi bu eleman :D nasil kandirsam dar dari falanda yiyor elimden rahat hareket ediyor kasitiyor ama kendisi gelmiyor kafesden zorla cikartiyorum parmagimda duruyor

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bu zamanla olacak bir şey siz sürekli ilgilenin bir de 3 ay sonra görün

3. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuz geleli 3 gun olmus daha, bence bir sorun yok. Parmaginiza omzunuza da geliyormus 3 gun olmasina ragmen. Gerisi zamanla olur. :)

4. Hakan saygı

Hakan saygı New Member

Beğenileri:
    0
    Sanirim yapacagim herseyo yaptim bundan sonra beklemye kaldi heralde bu arda pek ötmuyor ve bu saatlerde uyku moduna giriyor acaba nedendir hasta gibide durmuyor

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yavrular uykuyu sever bebekleri düşünün

6. Alper Parlak

Alper Parlak New Member

Beğenileri:
    0
    benim 2 ay oldu gene hala zorla çıkarıyorum parmağımla oldada kafesi dışında başka hiçbirşey çok ilgisini çekmiyor gene sizin başlangıç için çok çok iyi :D

Sayfayı Paylaş