Karadeniz Pet

Kuşumun Sorunu Nedir ? (videolu)

• Konbuyu başlatan serdar özyurt
  • Başlangıç tarihi
S

serdar özyurt

Guest
Kuşu alalı 5-6 gün oluyor. Şimdi sorun şu kuşun kakası normal. ishal değil. Ama ağzını hep açıp kapatıyor. Birde ilk geldiğinde kuyruğu yukarı aşşağı sallıyordu ama vitamin verdim avisol adında kuyruk sallaması biraz azaldı gibi ama hala titreme var kuyruğunda. birde videoda çektim. Hastamıdır değilmidir yardımcı olurmusunuz ?
VID 20141004 1721431 - YouTube

Benimde kuşum ilk geldiğinde böyleydi hatta bende konu açmıştım benim ki alıştıkça düzeldi.Ama sizinki bir yerinde ağrı varda ağrıdan dolayı sallanıyormuş gibi duruyor.Sırt kısmındaki kellik ise annesi dövmüş olabilir ondan da böyle halsiz olabilir.Yine de başka kişiler de görüşlerini belirtsin

valla bir yerinde ağrıda olabilir solunumda da sıkıntı olabilir. Bilir kişiler bir yorum yaparsa sevinirim. Erkenden doğru hamleleri yapalımda sonra üzülmeyeyim.

Solunumda sikintisi olabilir kusun nefesini dinleyin ses geliyormu

Solunumda sikintisi olabilir kusun nefesini dinleyin ses geliyormu

ağzını açıp kapatırkenki gagalarının birbirine değme sesi gelio çıt çıt. başka da öyle enteresan bir ses yok. Kafese koyduğum zaman aşırı hiperaktif bir kuş oluyo dışarı çıkardımmı zombi gibi :D Çok tepkisiz dışarıya. Ama korkma felan yok ele alıştı.

Solunumla alakalı büyük ihtimal aynı dert bir kuşumda var, baytril kullanmak işe yarayabilir bende bayramın bitmesini bekliyorum ki ilacı temin edeyim, inşallah cok geç kalmam

galiba solunum rahatsızlığı çekiyor ağzından nefes alıyor gibi

Valla ustalar bilmiyorum işte. Yemini güzel yiyor dışkısı normal ama gagası hep öyle. Tavsiyelerinizi Neler ? Ne yapmalıyım ? Kafesteyken ortalığı yıkıyor dışarı çıkınca put gibi.

Valla ustalar bilmiyorum işte. Yemini güzel yiyor dışkısı normal ama gagası hep öyle. Tavsiyelerinizi Neler ? Ne yapmalıyım ? Kafesteyken ortalığı yıkıyor dışarı çıkınca put gibi.

Bana kalırsa solunum yoluyla alakalı sıkıntı var, antibiyotik tedavisi gerekli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Bana kalırsa solunum yoluyla alakalı sıkıntı var, antibiyotik tedavisi gerekli

Ancak kuyruk sallaması durduysa vitamin vererek bikaç gün daha takip edilebilir tabi

Geri