Karadeniz Pet

Kuşumun tedavisi için ilaç aldım fayda etmedi...

Merhabalar forumdaşlar,

Kuşum kuyruğunu ileri geri tık tık attırıyor nefes alırken(Herhangi bir yerde sabit tünerken). Aynı zamanda genellikle geceleri köpek ağlaması gibi vik vik sesler çıkararak nefes alıyor. Yem yemesinde ötüşünde hareketliliğinde dışkısında kesinlikle bir problem yok. Hatta yavaş yavaş konuşmaya başladığını gözlemliyorum. Kuşum bu tepkileri gösterdiğinde solunum hastalıklarına ve astıma iyi gelen bir ilaç olan AviAstım'ı kullandım. Yaklaşık 1 hafta 10 gün kullanmama rağmen pek bir iyileşme katettiğini söyleyemiyorum. Herhangi başka bir sorunu olabilir mi kuşumun. Varsa hâllolma şansı nedir ? Nasıl halledilir ?

Bytril e bir bak araştır ve bir veterinere telefon ederek danıştıktan sonra bir deneyebilirsin

Bytril e bir bak araştır ve bir veterinere telefon ederek danıştıktan sonra bir deneyebilirsin

Baytili bu şekilde tavsiye etmeyin. Ölmeyecek kuşu öldürebilen ağır bir ilaç. Veterinere telefonla falan kullanılmaz.

Kuşunuzda kronik solunum rahatsızlığı da olabilir. Tam teşhis için kanatlı veterinerine bir gösterin

Geri