petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun tek gözü kapandı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve elif eylul tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. elif eylul
    Gizli

Kuşumun kafesini temizlerken kapıdan kaçtı ve klozetin içine düşücekti bende klozetin kapağını kapatayım derken kapak kafasına geldi sonra bir baktım tek gözü şişmiş, kanlanmış. Hemen veterinere götürdüm bakan kişi profesördü. Gözünü inceledi, göz yerinde ama ödem yapmış travmatik dedi. Terramycin diye bir krem verdi, onu sürdüm gözüne. İyileşir dedi doktor ama umarım iyileşir. Gözünün teki kapandı şuan. Geçer mi acaba yoksa böyle mi kalır :( Ne yapmalıyım

Bu da resmi
    http://k1311.hizliresim.com/1h/d/ugmhj.jpg

2. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Geçmiş olsun öncelikle. Bende de ara sıra oluyor öyle şeyler . Ama kanlanma falan ilk sen de gördüm. İnşallah düzelir. Veteriner geçer demişse diyecek fazla söz yok .. :)

Size tavsiyem kuş bir daha kaçarsa karışmayın ve odanın kapısını yavaşça kapatın . o kendi kendine girer zaten kafese.. :D

3. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

elif kafesin alt tarafi çıkyorsa alt tarafını çıkartip yap derim. vitamin falan ver.

4. elif eylul
    Gizli

hiçbişi yemiyor çok mutsuz sürekli uyuyor. bende yedirmeye çalışmıyorum hırpalanmasın diye :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

evet çıkıyor, artık dikkat edicem ama kuşum iyileşse başka bişi istemem şuan

5. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Size kızmış , darılmıştır o . Biraz size güven duyması için ona zaman tanıyın. Havuç veya marul var ise evde onu yemliğe koyun . Onlara da hayır derse kendi başının çaresine bakar o karışmayın siz. 1 haftaya eski haline döner merak etmeyin.. :)

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

okey cıkıyor sa bundan sonra o şekil yapin yoksa kuş daha kötü durumlarda olabilirdi.

7. Celalettin TOPAL
    Gizli

geçmiş olsun kuşunuz maşşallahı var çok guzel ALLAH nazarlardan saklasın profösör konuşmuş dıyecek bişey yok :)

8. elif eylul
    Gizli

teşekkürler :) inşallah iyi olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

tamam marul vereyim hemen çok teşekkürler

9. Tuan MAKSEL
    Gizli

Terramycin etkılı olur. geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yavru muhabbet kusu tek gozu neden kapali