Karadeniz Pet

Kuşumun tepesindeki tüyleri hakkında

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamun aleyküm disi kusumda bugun fark ettim, başindaki tüylerde biraz acilma olmuş, ceresindeki kırık aldiğimdan beri vardı ama tepedeki açılma biraz kafama takıldı, Fikri olan var midir.
yANG70.jpg

12Vp1D.jpg

Son düzenleme:
Hiçbir sıkıntı yok Ustam maşallah çok iyi bakıyorsun yavrularinida alacaksın inşaallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

Tüy degisiminde olabilir telefondan bu kadar anladım akşam daha dikkatli bakarim

Tüyde kuş Cihan

Ustalarım [MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] yorumlarınız için teşekkür ederim,çift halinde devam edeyim demi?bugun folluk ta takmayı düşünüyordum

Son düzenleme:
Kuşların son durumu nedir ne zaman eşe Attın yaklaşımları nasıl tak yuvaligi

Kardeşim kuşlar 2 haftadır birlikte ara sıra kur yapıyorlar diğer çiftlerimin seslerini duyunca folluğu takayım mı?bu kuşumu hatırladın demi?usta senin hakkın çok bu kuş üzerinde :)

Hatırladım evet çok daha iyi olacak bu kuş göreceksin maşaallah. Tak yuvaliklari ciftlesmelerini hızlandırır

Saolasın kardeşim senin desteğin benim Yanımda çok Kıymetli mamayı verdim şimdi Bayağı kur başladı iyiler yani:)folluğu takayım

Tak. Hadi hayırlısı inşaallah

Geri