Karadeniz Pet

Kuşumun titreyen kanadı hakkında yardım

E

edk

Guest
Arkadaslar dunde bir konu acmistim bir hafta once aldigim 35-40 gunluk yavru ucan kusum ucmamaya basladi diye.
Az once kafesinden cikardim elimdeyken gordum sol kanatinda bir titreme var, galiba ucamamasindaki sorun sol kanadinda. Ucmaya calisip yukselemeyip yere dustugundede sol kanadinda bir dusukluk oluyor sonradan duzeliyordu, ve bugunde elime aldigimda sol kanadinda titreme oldugunu farkettim. Kanadini kontrol ettim altinda ve ustunde bir anormallik yok. Sizce ne olabilir sorun? Ne yapmam lazim?

Titreme genelde korku belirtisidir.
Yavru daha yerine alışmadan pek salmaman gerekiyor.
Acele etmene gerek yok kafesin içinde dursun bir süre. Bu sırada elini kafese sokup konuşup severek kendine alıştır. Salarsan sana alışması daha uzun sürecektir.

İncimiş filan olabilir. bence kuşu kafesinde rahat bırak ve bir süre iyi bak. yavruymuş zaten. Zamanla düzelir umarım. Geçmiş olsun.

Titreme genelde korku belirtisidir.
Yavru daha yerine alışmadan pek salmaman gerekiyor.
Acele etmene gerek yok kafesin içinde dursun bir süre. Bu sırada elini kafese sokup konuşup severek kendine alıştır. Salarsan sana alışması daha uzun sürecektir.

Ama sadece sol kanadinda var titreme ve dusukluk var ucmaya calistiginda? Bana alismisti normalde bizim cocuk izinden geldigi gun bu olay oldu korku diyecem ama tek kanadinda neden boyle bir titreme ve dusukluk olsun?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:01 -->-> Daha önceki mesaj 02:00 --

İncimiş filan olabilir. bence kuşu kafesinde rahat bırak ve bir süre iyi bak. yavruymuş zaten. Zamanla düzelir umarım. Geçmiş olsun.

Kafesinden cikarmamistim o gun zaten kafesinde incinmis olabilirmi?

Geri