Karadeniz Pet

Kuşumun tuhaf uyuma şekli

• Konbuyu başlatan Kübra
  • Başlangıç tarihi
K

Kübra

Guest
Birkaç gün önce kuşum klavyenin üzerinde bu şekilde uyudu bir süre.Daha önce de uyurdu ama hiç bu şekilde uyuduğunu görmemiştim..Aslında ilk başta çok korktum kuşumu kaybediyorum sandım :( ama çok şükür ki bugün gayet sağlıklı :p:) Acaba bu şekilde uyumuş olmasının sebebi nedir arkadaşlar?

wb4BnV.jpg

eXY6W7.jpg

K66NRP.jpg

xVyDpn.jpg

eXY627.jpg

xAYzZ0.jpg

KDkDoO.jpg

wb464b.jpg

eQg2gZ.jpg

wvoPoz.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende yaşıyorum aynı durumu arada sorun yok :)

Bilgisayar radyasyon yayar kuşa zararlı olabilir. Bence bilgisayarın önünde uyumasına izin vermemelisiniz.

bence gayet normal her kuşun bi stili var kimi yarasa gibi sarkıp uyuyor, kimi tellere yapışıp, kimi tabanda. Seninki de yüzüstü uyumayı seviyormuş:)

:) kardeşimin izmir'deki dişi kuşu da karnının üstüne yatıp uyuyor. bazen böyle ilginçlikler yapıyorlar.

Sorun olmadığına sevindim :) evet çok tuhaf uyuma şekilleri var :))

sinan çelik : pek fazla uyumaz bilgisayarın önünde ama haklısın daha dikkatli olurum bundan sonra :)

benimde yeni aldığım kuşum böyle uyuyor daha yavru ondardır diyorum ama bakalım ne olacak ileriki zamanlarda kafesin tabanında resmen kafasını yere koyup yatıyor sağlık durumu iyi normalde bişey yok.

Ah kıyamam ya, evi mi temizlettiniz ne yaptınız da bu kadar yoruldu :)

sıcak bulup uyumuş olabilir dostum sıkıntı yok bende koyunca benım kuşlarda uyuyor bazen öyle...

Büyük bir ihtimal ile orasını sıcak bulduğu için hadi dedi tüm vücudumu ısıtayım bari demiştir :)

Benim 64 günlük mubişler de salıncağın tepesinde uyuyorlar :D

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Ah kıyamam ya, evi mi temizlettiniz ne yaptınız da bu kadar yoruldu :)

:D:D:D:D çok güldüm :D çok konuştu ondan yorulmuştur çenesi düştü bütün gün :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

uyudukları zamanlarda da ayrı bi şirinler bi keyifli oluyor izlemesi :D

Geri