petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun vücuduna yağ bulaştı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yenal34 tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. yenal34

yenal34 Guest

kuşum sofraya bizimle beraber oturur her yeri didikler dün yine sofradayken bir anlık dikkatsizliğimizle yağlı bir yemeğin içinde buldu kendini kuyruguna ve vucuduna yaglar yapıstı ıslak bır bezle silmeme ragmen yag kalan yerler oldu.

kuşumu nasıl yıkamalıyım? onun elime alıp zorla yıkamak istemiyorum beni cok seviyo sogumasını istemem.

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Banyoluk varsa kafesine takın yıkanır kendisi. Yoksa eğer geniş bir tabak ayarlayın derin olmasın su ılık olsun çeşmeden az aksın kendisi girsin ama siz sokmayın..

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Benim mubisimde girmisti ayni sekilde yag oldu heryeri yikamaya calistim daha kotu oldu cok rahatsizdi kasinip duruyordu kendi kendini temizledi 2 hafta kokusu gitmedi ama duzeldi kendi kendini temizledi duylerini taryarak bide yag oldugu icin bitlenmesin diye parazit ilaci kullandim sprey beklemen gerek benim gibi kus cok rahqtsiz oluyor ama artik girmez :)

4. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hayvan kendisini temizler zaten eger banyolugu da kullanmazsa siz kendi haline birakin
    Mümkünse daha dikkatli olun sicak bir çorbanin içine de düşebilirdi Allah korusun :(

5. yenal34

yenal34 Guest

teşekkür ederim en kısa zamanda banyoluk alıcam. yag yapısmıs gibi bezle sildim gitmedi suya girince gider umarım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

sizinkine de geçmiş olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

sıcak bir yemek olsaydı daha dikkatli davranırdım ona zararlı bir şey olmadıgı için biraz serbest bırakmıştım yağlı yemeğe gireceğini düsünmeden :) yorumunuz için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş