Karadeniz Pet

Kuşumun vücuduna yağ bulaştı

• Konbuyu başlatan yenal34
  • Başlangıç tarihi
Y

yenal34

Guest
kuşum sofraya bizimle beraber oturur her yeri didikler dün yine sofradayken bir anlık dikkatsizliğimizle yağlı bir yemeğin içinde buldu kendini kuyruguna ve vucuduna yaglar yapıstı ıslak bır bezle silmeme ragmen yag kalan yerler oldu.

kuşumu nasıl yıkamalıyım? onun elime alıp zorla yıkamak istemiyorum beni cok seviyo sogumasını istemem.

Banyoluk varsa kafesine takın yıkanır kendisi. Yoksa eğer geniş bir tabak ayarlayın derin olmasın su ılık olsun çeşmeden az aksın kendisi girsin ama siz sokmayın..

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Benim mubisimde girmisti ayni sekilde yag oldu heryeri yikamaya calistim daha kotu oldu cok rahatsizdi kasinip duruyordu kendi kendini temizledi 2 hafta kokusu gitmedi ama duzeldi kendi kendini temizledi duylerini taryarak bide yag oldugu icin bitlenmesin diye parazit ilaci kullandim sprey beklemen gerek benim gibi kus cok rahqtsiz oluyor ama artik girmez :)

Hayvan kendisini temizler zaten eger banyolugu da kullanmazsa siz kendi haline birakin
Mümkünse daha dikkatli olun sicak bir çorbanin içine de düşebilirdi Allah korusun :(

Banyoluk varsa kafesine takın yıkanır kendisi. Yoksa eğer geniş bir tabak ayarlayın derin olmasın su ılık olsun çeşmeden az aksın kendisi girsin ama siz sokmayın..

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

teşekkür ederim en kısa zamanda banyoluk alıcam. yag yapısmıs gibi bezle sildim gitmedi suya girince gider umarım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

Benim mubisimde girmisti ayni sekilde yag oldu heryeri yikamaya calistim daha kotu oldu cok rahatsizdi kasinip duruyordu kendi kendini temizledi 2 hafta kokusu gitmedi ama duzeldi kendi kendini temizledi duylerini taryarak bide yag oldugu icin bitlenmesin diye parazit ilaci kullandim sprey beklemen gerek benim gibi kus cok rahqtsiz oluyor ama artik girmez :)

sizinkine de geçmiş olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

Hayvan kendisini temizler zaten eger banyolugu da kullanmazsa siz kendi haline birakin
Mümkünse daha dikkatli olun sicak bir çorbanin içine de düşebilirdi Allah korusun :(

sıcak bir yemek olsaydı daha dikkatli davranırdım ona zararlı bir şey olmadıgı için biraz serbest bırakmıştım yağlı yemeğe gireceğini düsünmeden :) yorumunuz için teşekkürler.

Geri