Karadeniz Pet

Kusumun yasi cinsiyeti nedir

guneycokan

Yeni Üye
b54965eac7268f6ee17d2f8deb2ceac8.jpg
87f87456d7476ba78fb2c5eed6d0dac1.jpg
7fdf72ac8d0655087028e3d8fddd797f.jpg

Evt ya simdi ogrendim mantar varmis bana erkek dediler bide 3 aylik dediler disimi bu simdi

kuş hasta gibi hali var

Ya erkek diye aldim degidtirsem olmaz hasta cunku daha 2 gun oldu alali erkek dediler tedavi edip degistiririm konusmasi icin aldim

Evt ya simdi ogrendim mantar varmis bana erkek dediler bide 3 aylik dediler disimi bu simdi

kuş dişi kandırmışlar seni aldığın yere götür burun delikleri mor veya mavi olan bi kuş al kafasındaki çizgilerde net olsun ve gagasına kadar çizgileri olur ondan alırsın kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:16 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

Ya erkek diye aldim degidtirsem olmaz hasta cunku daha 2 gun oldu alali erkek dediler tedavi edip degistiririm konusmasi icin aldim

dişiyi konuşturamazsın kolay kolay zaten. Erkek diye almış olabilirsin insanlık hali hepimiz yanlış yapıyoruz aldığın yerden rica edersen değiştirirler olmaz diye birşey yok zaten değiştirmemek gibi bi kural yok yani

Evt kardesim kusum hasta bu sekilde degistirmek benim vijdanima sigmiyor bi tedavi edeyim sonra degistiririm cok tesekkurler diskisida arkasina yapsiyordu sebebi bu mu peki yani mantar

Evt kardesim kusum hasta bu sekilde degistirmek benim vijdanima sigmiyor bi tedavi edeyim sonra degistiririm cok tesekkurler diskisida arkasina yapsiyordu sebebi bu mu peki yani mantar

yok o ondan değil genel bi sorun benim kuşunda zaman zaman yapışıyor popo kısmını tüyler epey bi kapadığı için yapışma durumu oluyor zaman zaman ama daha sonra düzeliyor tabi kuş banyo yapınca falan

Yarin ilk isim kuscu arkadasimin yanina gidip kusumu bir erkekle degistirmek olacak tedavisine de bakmasini soyluycegim

Yarin ilk isim kuscu arkadasimin yanina gidip kusumu bir erkekle degistirmek olacak tedavisine de bakmasini soyluycegim

en doğrusunu yaparsın mantar falanda var gördüğüm kadarıyla kuşta bide sanırım tecrüben yok bu tedavi yöntemi konularında falan kuşa iyilik yapim derken zarar verebilirsin istemsizce o yüzden değiştirmen daha mantıklı bence

Evt hocam ilk defa duydum zaten mantar oldugunu ben yasi ve cinsiyeti icin yazdim mantar oldu aklima takilan o tedavi edebilirmi icime sinmiycek cunku yenisi vicdanen rahatsiz olacagim ne bileyim yaa erkek olsaydi tedavi ederdim ama kiz olmasini sevmedim

Evt hocam ilk defa duydum zaten mantar oldugunu ben yasi ve cinsiyeti icin yazdim mantar oldu aklima takilan o tedavi edebilirmi icime sinmiycek cunku yenisi vicdanen rahatsiz olacagim ne bileyim yaa erkek olsaydi tedavi ederdim ama kiz olmasini sevmedim

tedavisi için satılan ilaçlar var çok ilerlememiş kısa sürede atlatılabilecek bi durum daha beterlerine rastladık bu yanlarında hiç gibi kalıyor

Tedaviden yana bi sorunum yok zaten niyetim vardi yarin icin veterine goturmeye tabki diski icin mantar oldugunu sitedeki sizler dediniz yani 1 saat oldu ogreneli kiz olmasi canimi sikti arkadasta zaten iki kus kalmisti bana beyaz olani al dedi ben bunu begendim daha once ki kusuma cok benzedigi icin o baskasindan bana gelmisti 2 yasinda idi onu bile cok sevdim oyuzden aynisi diye aldim yarin nasipse beyazini aliriz insallah erkektir

Tedaviden yana bi sorunum yok zaten niyetim vardi yarin icin veterine goturmeye tabki diski icin mantar oldugunu sitedeki sizler dediniz yani 1 saat oldu ogreneli kiz olmasi canimi sikti arkadasta zaten iki kus kalmisti bana beyaz olani al dedi ben bunu begendim daha once ki kusuma cok benzedigi icin o baskasindan bana gelmisti 2 yasinda idi onu bile cok sevdim oyuzden aynisi diye aldim yarin nasipse beyazini aliriz insallah erkektir

herşey gönlünce olsun kardeşim

Allah razi olsun hadi iyi geceler ben 5 te kalkacagim id icabi yardim lariniz icin sagolun

Geri