petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumun yasi cinsiyeti nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve guneycokan tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
  2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    50
    2 aylık dişi fakat kuşun gagasında mantar veya soyulma mı var bana mı öyle geldi ?

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuşta mantar var gibi henüz yavru bir kuş ama pek iyi gözükmüyor bence dişi

4. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Evt ya simdi ogrendim mantar varmis bana erkek dediler bide 3 aylik dediler disimi bu simdi

5. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    50
    kuş hasta gibi hali var

6. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Ya erkek diye aldim degidtirsem olmaz hasta cunku daha 2 gun oldu alali erkek dediler tedavi edip degistiririm konusmasi icin aldim

7. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    50
    kuş dişi kandırmışlar seni aldığın yere götür burun delikleri mor veya mavi olan bi kuş al kafasındaki çizgilerde net olsun ve gagasına kadar çizgileri olur ondan alırsın kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:16 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

dişiyi konuşturamazsın kolay kolay zaten. Erkek diye almış olabilirsin insanlık hali hepimiz yanlış yapıyoruz aldığın yerden rica edersen değiştirirler olmaz diye birşey yok zaten değiştirmemek gibi bi kural yok yani

8. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Kandiracagini sanmiyorum cunku bedava verdi

9. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    50
    siz bilirsiniz güney bey kuş sizin sonuçta ama kuş dişi ve hasta pek sağlıklı bi kuş gibi gelmedi bana

10. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Evt kardesim kusum hasta bu sekilde degistirmek benim vijdanima sigmiyor bi tedavi edeyim sonra degistiririm cok tesekkurler diskisida arkasina yapsiyordu sebebi bu mu peki yani mantar

11. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    50
    yok o ondan değil genel bi sorun benim kuşunda zaman zaman yapışıyor popo kısmını tüyler epey bi kapadığı için yapışma durumu oluyor zaman zaman ama daha sonra düzeliyor tabi kuş banyo yapınca falan

12. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Yarin ilk isim kuscu arkadasimin yanina gidip kusumu bir erkekle degistirmek olacak tedavisine de bakmasini soyluycegim

13. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    50
    en doğrusunu yaparsın mantar falanda var gördüğüm kadarıyla kuşta bide sanırım tecrüben yok bu tedavi yöntemi konularında falan kuşa iyilik yapim derken zarar verebilirsin istemsizce o yüzden değiştirmen daha mantıklı bence

14. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Evt hocam ilk defa duydum zaten mantar oldugunu ben yasi ve cinsiyeti icin yazdim mantar oldu aklima takilan o tedavi edebilirmi icime sinmiycek cunku yenisi vicdanen rahatsiz olacagim ne bileyim yaa erkek olsaydi tedavi ederdim ama kiz olmasini sevmedim

15. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    50
    tedavisi için satılan ilaçlar var çok ilerlememiş kısa sürede atlatılabilecek bi durum daha beterlerine rastladık bu yanlarında hiç gibi kalıyor

16. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Tedaviden yana bi sorunum yok zaten niyetim vardi yarin icin veterine goturmeye tabki diski icin mantar oldugunu sitedeki sizler dediniz yani 1 saat oldu ogreneli kiz olmasi canimi sikti arkadasta zaten iki kus kalmisti bana beyaz olani al dedi ben bunu begendim daha once ki kusuma cok benzedigi icin o baskasindan bana gelmisti 2 yasinda idi onu bile cok sevdim oyuzden aynisi diye aldim yarin nasipse beyazini aliriz insallah erkektir

17. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    50
    herşey gönlünce olsun kardeşim

18. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Allah razi olsun hadi iyi geceler ben 5 te kalkacagim id icabi yardim lariniz icin sagolun

Sayfayı Paylaş