Karadeniz Pet

kusumun yasi irki ve cinsiyeti nedir?

• Konbuyu başlatan Göktuğ ERKUŞ
  • Başlangıç tarihi
G

Göktuğ ERKUŞ

Guest
Merhabalar oncelikle yeni bir kus aldim dun araniza yeni katildim kusumun irki cinsiyeti ve yasi nedir ?
KlLM9r.jpg

wbjn2b.jpg

dişi 7,8 aylık ama ırkını bilemedim kuş uyurken çekmişşsiniz galiba bayağı kabarık çıkmış

Telefondan yaparken zorlandim biraz.alirken yavru jumbo diye aldim.azcok biraz bilgim var daha gozleri simsiyah o kadar buyuk oldugunu dusunmuyorum.tesekkurler yorumun icin

Jumbo yavru olduğunu düşünüyorum. Kafasındaki çizgileri daha burnunun üstünden başlıyor bence en fazla 3 aylık çok tatlı

3 aylık civarı sanıyorum ama emin değilim uzmanlar iyi bilir. yalnız cinsi jumbo ve cinsiyeti de erkek. maşallah pek yakışıklı

Cinsiyeti erkek, yavru jumbo gibi duruyor ama daha deneyimli üyeler eminim daha net bilgiler verir yaşı ve ırkı konusunda.

Ele gelmeye basladi yem asiri yiyor ama hic su ictigini gormedim bu konuda ne yapabilirim?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cinsiyeti erkek 2-2.5 aylık .Irkı konusuna gelirsek jumbo bana görede.

Ele gelmeye basladi yem asiri yiyor ama hic su ictigini gormedim bu konuda ne yapabilirim?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende de jumbo kırığı var,o da çok yem yiyor doğal olarak büyük hayvanlar diğer ırklara göre. dışardayken çay tabağına su koyuyorum ordan içiyor benimki :D

Maşallah. ingiliz erkek gibi geldi banada. Arada video falan koyarsanız seviniriz. Yavruluktan ingiliz / Jumbo besleyip konuşturanı görmedim. Benimde hevesim var.

tesekkurler yorumlariniz icin.ciddi anlamda benim kuş doymak bilmiyor bir sorun olmaz dimi duracagi yeri bilir?

banada ingiliz gibi geldi.uyanıkken resim çekerseniz netleşir

yeni resimleri buyrun cektigim anda uyumuyordu
KP5B39.jpg

xBZ49g.jpg

bu arada hala yerden yedigi icin yere doktum yemleri ve mamalari

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri