petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumun yasi irki ve cinsiyeti nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Göktuğ ERKUŞ tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Göktuğ ERKUŞ
    Gizli

Merhabalar oncelikle yeni bir kus aldim dun araniza yeni katildim kusumun irki cinsiyeti ve yasi nedir ?

2. ismail baktır
    Gizli

dişi 7,8 aylık ama ırkını bilemedim kuş uyurken çekmişşsiniz galiba bayağı kabarık çıkmış

3. Göktuğ ERKUŞ
    Gizli

Telefondan yaparken zorlandim biraz.alirken yavru jumbo diye aldim.azcok biraz bilgim var daha gozleri simsiyah o kadar buyuk oldugunu dusunmuyorum.tesekkurler yorumun icin

4. Jumbo yavru olduğunu düşünüyorum. Kafasındaki çizgileri daha burnunun üstünden başlıyor bence en fazla 3 aylık çok tatlı

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

3 aylık civarı sanıyorum ama emin değilim uzmanlar iyi bilir. yalnız cinsi jumbo ve cinsiyeti de erkek. maşallah pek yakışıklı

6. Göktuğ ERKUŞ
    Gizli

tesekkurler baska yorumlara da acigim lutfen

7. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Cinsiyeti erkek, yavru jumbo gibi duruyor ama daha deneyimli üyeler eminim daha net bilgiler verir yaşı ve ırkı konusunda.

8. Göktuğ ERKUŞ
    Gizli

Ele gelmeye basladi yem asiri yiyor ama hic su ictigini gormedim bu konuda ne yapabilirim?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Cinsiyeti erkek 2-2.5 aylık .Irkı konusuna gelirsek jumbo bana görede.

10. bende de jumbo kırığı var,o da çok yem yiyor doğal olarak büyük hayvanlar diğer ırklara göre. dışardayken çay tabağına su koyuyorum ordan içiyor benimki :D

11. Sinan ÇELİK
    Gizli

Maşallah. ingiliz erkek gibi geldi banada. Arada video falan koyarsanız seviniriz. Yavruluktan ingiliz / Jumbo besleyip konuşturanı görmedim. Benimde hevesim var.

12. Göktuğ ERKUŞ
    Gizli

tesekkurler yorumlariniz icin.ciddi anlamda benim kuş doymak bilmiyor bir sorun olmaz dimi duracagi yeri bilir?

13. Osman KILINÇ
    Gizli

maşllah çoktatlı

14. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    banada ingiliz gibi geldi.uyanıkken resim çekerseniz netleşir

15. Göktuğ ERKUŞ
    Gizli

yeni resimleri buyrun cektigim anda uyumuyordu

bu arada hala yerden yedigi icin yere doktum yemleri ve mamalari