petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun yaşı nedir?(birkaç soru)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve metert tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. metert

metert New Member

Beğenileri:
    0
    Iyi akşamlar.1 hafta önce bir yakınımdan yaşını bilmediğim muhabbet kuşu aldım.ve de bir kaç sorum olacaktı.acaba diyorum bu kuşa bir eş mi alayım yoksa yavru bir kuş alıp onu büyüttükten sonramı bir eş alıyım bana alışması bakımından yardımlarınız bekliyorum yani iki tane yavru mu alayım bu kuşamı eş alayım yoksa tek yavru alıp yetiştirdikten sonramı eş alayım tecrübeli tecrübesiz herkesten yardım bekliyorum siz nasıl yaptınız teşekkürler :d

[​IMG]:):D

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Bence en az 1 yasında erkek. Bence eş alın yavrularından kendinize bir tane ayırırsınız. Anısı olur. Kuş insanlara alışıksa size de alışacaktır.

3. erdemcan
    Gizli

erdemcan Guest

Her muhabbet kuşuna 1 yasini geçtikten sonra yalniz birakilmamalidirlar yanlarına es alinmalidirlar muhabbet kuşu narin hayvanlardır yalniz yasayamazlar yavru alirsin egitirsin ama 1 yasindan sonra her muhabbet kuşuna es sart

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

Yas olarak 7 ila 9 ay liga benziyor

Sayfayı Paylaş