Karadeniz Pet

kuşumun yaşı ve cinsi hakkında bilgi

• Konbuyu başlatan kartal33
  • Başlangıç tarihi
K

kartal33

Guest
BFX8

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

IMG_20141217_151317_2.jpg hosted at Hızlı Resim Yükle - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

linke tıklayınca resim acılıyor, cevap bekliyorum
kuşu yeni aldım cinsiyeti ne bilgisi olan

BFX8

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

IMG_20141217_151317_2.jpg hosted at Hızlı Resim Yükle - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

linke tıklayınca resim acılıyor, cevap bekliyorum
kuşu yeni aldım cinsiyeti ne bilgisi olan

yaşını bilemiyorum ama cinsinin dişi olduğunu söyleyebilirim.

2-3 aylık. Cinsiyet için flaşsız daha net foto gerekli.

2Yg6z2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

bu fotodan belli mi

erkek demişti alırken. kandırıldık desenize :)
ama çok hareketli elime falan iyice alıştı.
dişi ele gelmez diorlar

yaşına 2-3 aylık demişti onu bildin.
ama erkek dedi ve bu yaştakinin cinsi tam belli olmaz demişti alırken.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

üstadlar kim?
onlara sesleniyorum. görüşlerini bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

yaşına 2-3 aylık demişti onu bildin.
erkek die verdi. ama bu yaşta tam belli olmaz cinsi demişti.

o zaman degiştireyim ben bunu. ama çok sevdim kuşu.
dişi ise konuşmaz bu dimi

yanına eş alsam konuşur mu, bunu geri vermek istemiyorum. 2 haftadır bakıyorum

Çift olunca sizinle iletişimi konusunda problem olabilir , erkek kuşların konuşmaya biraz daha yatkın olduğu bilinir ama bu bence ilginize bağlı.

Kuş Kesinlikle Dişi 3 Aylık Falan

Geri