Karadeniz Pet

kuşumun yaşı ve ırkı nedir ?

Görkem

Yeni Üye
ukw2d.jpg

ukw59.jpg

v6vhr.jpg

Son düzenleme:
Erkekliğini almış iris küçülmemiş yaşlı değil olgunlaşmış ama yaşlanıyo kerata maşşallah çok tatlı

1 yaşını geçkin erkek bi spangle yerli veya pakistan muhabbet. ama pek sağlıklı durmuyor yeni mi aldınız ?

1 yaşını geçkin erkek bi spangle yerli veya pakistan muhabbet. ama pek sağlıklı durmuyor yeni mi aldınız ?

eylülün ortasında aldım çok hareketli bir sıkıntı yok diye düşünüyorum :) tüyde yalnız

eylülün ortasında aldım çok hareketli bir sıkıntı yok diye düşünüyorum :) tüyde yalnız

o yüzden hırpalanmış gibi duruyor :) malum petshopdan yeni aldıysanız acil bakıma alın diyecektim :) yaşını geçkin bir erkek eş alın yoksa dişi kuşunuz

o yüzden hırpalanmış gibi duruyor :) malum petshopdan yeni aldıysanız acil bakıma alın diyecektim :) yaşını geçkin bir erkek eş alın yoksa dişi kuşunuz

bana yavru dediydi aldığımda ceresi maviye dönmemişti daha :) hemen bir dişi almalıyım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Erkekliğini almış iris küçülmemiş yaşlı değil olgunlaşmış ama yaşlanıyo kerata maşşallah çok tatlı
teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

dişiyi yeni aldım sizce nasıl ?

sanırım 9 aylık dostum. ve iri bir erkek. dişi ondan sanki bir 2 ay gibi kucuk geldi bana. tabi uzaman arkadaşlar daha iyibilir.

Geri