petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun yaşını cinsiyetini ve ırkını öğrenmek istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 22 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşum kaç aylık tahminim 35 45 gün arası ayrıca ırkını bilmiyorum ve erkek diye düşünüyorum ama emin değilim lütfen yardım edin [​IMG] [​IMG] [​IMG]/OBMObD][​IMG][/url]

#1 Gökhan soydan, 22 Ekim 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ekim 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    levent bey önceki konuşmamızda erkek gibi görünüyor demiştiniz cerede beyazlık yok mor gibi neden dişi olarak düşündünüz resimler mi çok net değil acaba

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Flaşsız gün ışığında çekilmiş fotoğraf ekleyin bakalım o zaman. Ancak bu kuş şu anda dişi gibi duruyor. İlk fotoğrafta ışık parlamış ancak yine de burun deliklerini etrafı beyaz.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Bana da 30-35 günlük dişi gibi geldi.

6. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    evet levent bey ışıkta dişi gibi çıkmış bu resim daha net yorumlarınızı bekliyorum [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:51 -->-> Daha önceki mesaj 11:48 --

cerede siyahlık var ama burun deliklerinin etrafında beyazlık yok siyahlık olduğundan dolayı deliklerin orası açık mor olduğundan beyazlık varmış gibi duruyr ama gönderdiğim son resimden anlarsınız dişi yada erkek bakalım artık şansımıza:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:52 -->-> Daha önceki mesaj 11:51 --

ama bazı erkek kuşların ceresı mosmor oluyor bunun o kadar koyu mor değil bunun pembe gibi açık renk mor ama beyaz yada mavi değil

7. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    bana erkek gibi geliyor

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Çeresindeki siyah lekeler (gagadaki değil) kaybolunca bakalım bir daha. Çerede siyah leke olunca genelde dişi çıkıyor.

Sayfayı Paylaş