petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun yeni oyuncağı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DuyguBoncuk tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşuma yeni bir oyuncak aldım aynalı gibi duruyor ama tam ayna değil folyoyla kaplamışlar gibi bişey - bakınca tam olarak kendini göremiyorsun ama yansıması yaklaşınca tabiki oluyor. Aynanın kuşlarda iyi olmadığını biliyorum sizlere bi sormak istedim bu oyuncak dursunmu yoksa kaldırayımmı ? Şimdi yumurta maması yaptım onu yiyor ama arada bi aynalı oyuncağa vuruyor sevdimi oynuyomu yoksa sevmedimi emin olamadım.
    Gece üzerine yarım şal örtüyorum sabah 8 gibi tıkıt tıkıt sesler duydum şalı kaldırınca baktımki bizimki bu halde :
    sonra şalı kaldırınca birazda konuşunca normale döndü.
    Şimdide mamasını yerken :
    baya çekiştiriyo vuruyo oynuyo gibi :eek:

2. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    hayırlı olsun

3. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    tsk ederim

4. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş aynada kendini gördüğü daha doğrusu karşısındakinin farklı bir kuş düşünerek gaga atıyor. Zaman geçtikçe aynalı oyuncağa alışıcaktır. Yeri gelicek onunla çifleşecek. Belkide seninle ilgisini kesip onunla ilgilenicek. Aynasız oyuncak TERCİH edin.

5. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ben bunu çıkarıyım ozaman şimdi eş almayı düşünmüyorum biraz daha zaman geçsin öyle alıcam 6-7 aylk dişi benim kuşum

#5 DuyguBoncuk, 1 Nisan 2015
    Son düzenleme: 1 Nisan 2015
  6. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Aynasız bir oyuncak takarsanız daha iyi olur canı sıkılmamış olur. İlla para harcıcaksınız diye birşey yok. Evde temiz anahtarlık gibi birşeyler varsa takabilirsiniz ilk garipsicektir 2-3 güne alışıp oynucaktır. Veya Lif ipiyle top yapıp kafese takabilirsiniz ve ya lif ifine boncuk bağlıpta asabilirsiniz. Size kalmış :)

7. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    öneriler için çok teşekkürler elimde fazlasıyla oyuncak var onları dönüşümlü takıyordum canı sıkılmasın alışıp diye ben bunu değiştireyim

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Takılı da kalabilir çok büyük sıkıntı olmaz yalnız mamayi çok vermeyin yavru ise ishal olur hasta olur

9. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    takılı kalsın ozaman bi süre sevdi bence sonra değiştiririm zamanla mamayıda kaldırıcam zaten yedi baya bi çok saolun cevabınız için

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Zamanla kaldırmak değil hafta da 1 verin derim

11. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    Anladim zatrn oyle yapiorum genelde cok tesekkurler

12. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hep akrilik oyuncak almayın. Tahta oyuncakta koyun kemirsin.

13. board

board New Member

Beğenileri:
    0
    Aynayı kuşun sağlık ve psikolojisi için sökün.

14. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Vay arkadaş herkes başka şeyler söylemiş.
    Kendine alışsın istiyorsan ayna olmasa daha iyi olur. Yok amacın ilerde eş almak ve kendine alışmasa da olursa ayna var yok fark etmez ancak İlknur hanımın dediği gibi ahşap kemirme oyuncakları var onları tercih edin.

15. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    öneriniz için teşekkürler salıncağın tahta boncukları var onlrı kemiriyor zaten kafes içinde çok zaman geçirmiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:20 --

şu ana kadar psikolojisinde bi değişiklik olmadı tam bi aynada olmadığı için içim rahat aslında zaten gün içinde kafeste çok durmuyor teşekkürler cevabınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:23 -->-> Daha önceki mesaj 01:21 --

teşekkürediyorum çok güzelmiş bu oyuncak bebeklerin diş oyuncağı gibi bundan mutlaka alacağım bir tane :) kuş bana alışık zaten bi sıkıntı olmadı şu ana kadar aynanın kötü etkilediğini düşünmüyorum sabah çıkarıyorum akşama kadar odada bazen sıkılırsa girip oyuncaklarla oynayıp tekrar çıkıyor ilgisiz bırakmıyorum hiç evdeysem hep birlikteyiz zaten

Sayfayı Paylaş