Karadeniz Pet

kuşumun yuvaya olan ılgisizliği

• Konbuyu başlatan anıl deniz yılmaz
  • Başlangıç tarihi
A

anıl deniz yılmaz

Guest
arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi iki tane çift kusum var bunlar eş tutmuş yalnız yuvalığa hiç ama hiç ilgileri yok bunun için napmalıyım herşeylerını duzenli yapmaya çalısıyorum temizliklerini mamalarını duzenli bir şekılde yapıyorum ama yuvalığa ilgilerı yok erkek kusum dısı kusuma kusup onu besliyo arada ayak atıyo sırtına ama dişi onu gagalayıp kovuyo kendınden bılgılı arkadaşlardan yardım ıstıyorum yorumlarınız benim için çok önemlı şimdiden teşekkürler.

Anıl kardeşim vakti geldiğinde zaten merakından girecektir.Hazırlık öncesi yuvalığın girişini tabanını kemirecektir.Senin ekstra birşey yapmana gerek yok sadece sabretmen gerekiyor.

arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi iki tane çift kusum var bunlar eş tutmuş yalnız yuvalığa hiç ama hiç ilgileri yok bunun için napmalıyım herşeylerını duzenli yapmaya çalısıyorum temizliklerini mamalarını duzenli bir şekılde yapıyorum ama yuvalığa ilgilerı yok erkek kusum dısı kusuma kusup onu besliyo arada ayak atıyo sırtına ama dişi onu gagalayıp kovuyo kendınden bılgılı arkadaşlardan yardım ıstıyorum yorumlarınız benim için çok önemlı şimdiden teşekkürler.

yukarıda da belirttiğiniz gibi dişi demekki hazır değil her türlü imkan ve ortamlar oluşunca dişide razı gelip çiftleşme olacak zamana ihtiyacı var anlayacağınız siz rutin işlerinize aynen devam edin ;)

Mama vitamin takviyesine devam. Ya sabır deyip bekleyin.

Aslında dişiden ziyade erkeğin hazır olması lazım erkek hazırsa dişiyi döve döve ikna ediyor vede yuvanınyolunu göstermek sureti ile sürekli yuvaya girip çıkar ve dişiyede yolu gösterir gözlemlediğim kadarı ile dişinin hazır olması kadar erkeğinde hazır olması gerekir erkek hazır değilse dişinin kızışması boşa olur yani önce erkek hazır olacak.

bide benim bu çiftler benım odamda gardolabın üstünde hava kararınca lambayıaçıyorum ama ortamda ses olmayınca kabarıyolar bende odada onlara müzik açıyorum bırkaç dakka sonra erkek dişiye kusuyo sizce yaptığım şeyler doğrumu yoksa öle bırakmammı lazım?

Geri