petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumuz çok hasta

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve filik tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. filik

filik Guest

bugün 5 saat kadar kafesinin dışında kaldı bende evde yoktum. yerde halıda yoktu geldiğimde dış kapıya yakın bir yerde sarhoş gibi bekliyodu kapının altından soğuk geliyodu. uçamadıgı için kafesinede gidemeiş ishal oldu şimdi ve hala sarhoş gibi çok halsiz ne yapabilirim ?? parmagıma sıkı tutunamıyor eskisi gibi ve biraz hafiflemiş sanırım..

2. Yusuf ŞANLI

Hemen sicak bi yere alin suyuna felan vitamin koyun ucamayan kusu niye diaari biraktiniz acta kalmistir 5 saat

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    evden çıkacaksanız kuşu salmayınız.daha kötü şeylerde olabilirdi,kuşu sıcak tutun ve vitamin takviyesi yapın

4. filik

filik Guest

kafesini yerde ve kapısı hep açık tutarım rahat girip çıkabilsin diye bugun temizlik yaparken sandalyenin üzerine koydum benimde çıkmam gerekti ben giderken kafesiinide temizledim normalde kafesine pislerdi. ben gider gitmez cıkmış dışar geldiğimde kafes temizdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

1 senedir kuş böyle yaşıyo ilk defa kafesi yuksekte unuttum ilk defa hasta oluyo napıcagmı bilmiyorum

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    söyleninleri yap yeterli.gerisi kuşa bağlı,dirençli kuşsa yaşar

6. filik

filik Guest

peki tamam sağolun.

7. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Geçmiş olsun fakat konuyu yanlış yere açmışsınız :)

8. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kapının altından gelen hava sirkülasyonuna maruz kalmış anlattığınıza göre geçmiş olsun sıcak yerde muhafaza edin. Vitamin takviyesi yapın

9. filik

filik Guest

malesef sabaha karşı 4 te kaybettik :( :(:(

10. Asım şimşek

Çok üzüldüm :(

11. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Başınız sağolsun. Konu doğru yere taşınabilir mi?

12. Romeo

Romeo Guest

Başın sağolsun.Herhalde o zaten ölecekmiş o yüzden böyleymiş.:(

Sayfayı Paylaş