Karadeniz Pet

kuşumuz ölecek mi :(

• Konbuyu başlatan salim
  • Başlangıç tarihi
S

salim

Guest
dün sanırım cereyanda kaldı kuşumuz.. dün iyidi ama sabahtan beri çok halsiz.. dışkısı su gibi (en son fotodaki), titryio, bi de sanki yeni banyo yapmış gibi sürekli silkinip duruyo :S pek bişey yemiyo gibi. fotoğrafları ekledim. burada daha önce paylaşılanları uygulamaya çalıştım (suya vitamin/limon suyu koyma, portakal verme, kafesin üstünü örtme, patates haşlama vb) bunun dışında önerebileceğiniz bir şey var mı? :(

JLW6an.jpg

rLyREP.jpg

vzyRpm.jpg

Geçmiş olsun kardeşim.inşallah.en kısa sürede iyileşir

kardesım sıcak bı yere al kusu aspur vereblırsın bıraz ama yerı sıcak olsun

Geçmiş olsun o kafes telimdeki portakal sanırım sulu ve sıvı swbze meyveden uzak tutun aspur verin ve sıcak yerde hava sirkülasyonuna maruz kalmayan yerde muhafaza edin

yalnız problem şu ki hiçbi şey yemiyo.. ne yeminden yiyo, ne patates haşlamasını ezdim ondan yiyo.. aspur alsam onu da yemiicek. püre gibi bi karışım mı yapayım? ya da başka şırıngayla verilebilecek bir yiyecek?

Biraz güç kazanması için önce bebe aspirini verin, aynı dertle bende uğraşıyorum elhamdülillah daha önceki kuşlarımda ölen olmadı, sırayla hasta oluyorlar iyileştiriyorum bi başkası hasta oluyor peşine

gayet canlı duruyo. bence sakin ol kuşu kendi haline birak. sulu meyve(portakal-mandalin gibi) bence verme. biz bile çok yesek aynı şekilde oluruz :)

gayet canlı duruyo. bence sakin ol kuşu kendi haline birak. sulu meyve(portakal-mandalin gibi) bence verme. biz bile çok yesek aynı şekilde oluruz :)

Hocam su geliyormuş kuştan, yemedende kesilmiş, ölmesinimi beklesin arkadaş?

bu fotoda canlı gibi, şimdiki halini çeksem o çok kötü :( yuvanın altına sindi, titriyo, hiç kıpırdamıyo yerinden.. bi de şimdi hızlı hızlı soluk alıp vermeye başladı.. hiçbi şey yemiyo :( :(

bütün çareleri tükettiysen al veterinere götür. yazık. o da can taşıyor.

Hocam kuşunuzu sıcak tutun, bir bebe aspirinini hafif sulandırın, bi enjektöre çekip kuşunuza zorlada olsa içirin, yalnız az sulandırın içebilceği kadar olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

maalesef yaşatamadım :(

Öldümü ???

Her an gözlem yapmanız gerekiyor.yoksa maalesef bedenleri çok küçük dayanıksız.geçmiş olsun

Geri