petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumuz Tarçın Yeni Evinde :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve calculus07 tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. calculus07

calculus07 Member

Beğenileri:
    0
    Maşallahı esirgemeyelim :)
    şimdi geldim arkadaşlar ismini tarçın koyduk bu sefer erkek bir kuş aldığıma emin gibiyim :) yüz kere sordum alırken safkan ingilizmi erkek mi diye o da aksini ispatlayacak varsa dükkanımı veririm dedi :) ingiliz cinsi değilmi arkadaşlar?
    birde şimdi ne yapayım eğitimlere başlıyayım mı yoksa hiç birşey yapmıyayım mı?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah evet erkek ve ingiliz gibi görünüyor :) Hayırlısı olsun. Biraz tanısın ortamı 1 hafta kadar. Bu 1 hafta süresince yanına gelin konuşun hatta sevdiriyorsa kafeste sevin ürkütmeden. Sonra size ve parmağınıza da alışınca çıkarabilirsiniz :)

Ayrıca nerden aldınız acaba?

3. erdincozn54

Hayırlı olsun :)

4. calculus07

calculus07 Member

Beğenileri:
    0
    çok saolun hocam.
    antalyada bir üretici abimizden aldım kendi üretimhanesi var Muhammet bey vermişti numarasını

5. Zeliha BAŞER

Maşallah çok tatlı bir erkekmiş. :) İlk 1-2 gün yeni ortamına alışmasına izin verin, kafes tabanına yem serpin. İlerleyen günlerde konuşarak ve kuşunuzu kesinlikle avuçlamadan işaret parmağınıza alarak iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

#5 Zeliha BAŞER, 7 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Eylül 2013
  6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Muhammed ustam tavsiye ettiyse gözüm kapalı "evet" derim :) Hayırlısı olsun ustam :)

7. calculus07

calculus07 Member

Beğenileri:
    0
    hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar
    dedikleriniz yapıcam zeliha hanım :)

8. Sevtap DERİN

Çok güzel bir oğlan maşallah. :) 1 hafta çıkartmayın kafesinden.

9. calculus07

calculus07 Member

Beğenileri:
    0
    yarın falan kafesin içine elimi sokup oylece tutayım mı mesela alışması için

Sayfayı Paylaş