Karadeniz Pet

Kuşumuz Tarçın Yeni Evinde :)

calculus07

Meraklı Üye
Maşallahı esirgemeyelim :)
şimdi geldim arkadaşlar ismini tarçın koyduk bu sefer erkek bir kuş aldığıma emin gibiyim :) yüz kere sordum alırken safkan ingilizmi erkek mi diye o da aksini ispatlayacak varsa dükkanımı veririm dedi :) ingiliz cinsi değilmi arkadaşlar?
birde şimdi ne yapayım eğitimlere başlıyayım mı yoksa hiç birşey yapmıyayım mı?

sdtbv.jpg

sdtdw.jpg

MaşAllah evet erkek ve ingiliz gibi görünüyor :) Hayırlısı olsun. Biraz tanısın ortamı 1 hafta kadar. Bu 1 hafta süresince yanına gelin konuşun hatta sevdiriyorsa kafeste sevin ürkütmeden. Sonra size ve parmağınıza da alışınca çıkarabilirsiniz :)

Ayrıca nerden aldınız acaba?

MaşAllah evet erkek ve ingiliz gibi görünüyor :) Hayırlısı olsun. Biraz tanısın ortamı 1 hafta kadar. Bu 1 hafta süresince yanına gelin konuşun hatta sevdiriyorsa kafeste sevin ürkütmeden. Sonra size ve parmağınıza da alışınca çıkarabilirsiniz :)

Ayrıca nerden aldınız acaba?

çok saolun hocam.
antalyada bir üretici abimizden aldım kendi üretimhanesi var Muhammet bey vermişti numarasını

Maşallah çok tatlı bir erkekmiş. :) İlk 1-2 gün yeni ortamına alışmasına izin verin, kafes tabanına yem serpin. İlerleyen günlerde konuşarak ve kuşunuzu kesinlikle avuçlamadan işaret parmağınıza alarak iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhammed ustam tavsiye ettiyse gözüm kapalı "evet" derim :) Hayırlısı olsun ustam :)

hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar
dedikleriniz yapıcam zeliha hanım :)

Çok güzel bir oğlan maşallah. :) 1 hafta çıkartmayın kafesinden.