petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumuz yumurtladi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akgün BİNGÖL tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Akgün BİNGÖL

Arkadaslar gecenlerde kusumun dışkısinin buyudugunu soylemistim ve 3nisanda iztanbula geldim kusum 4 nisanda ilk yumurtasini yapti 6 ve 8 nisandada yumurtalar geldi simdi sorum kusumun ilk yumurtasi yani bunlar bos cikarmi ben takip edemiyorum annemden haber aliyorum bos cikarsa altindan alayim mi kus bosuna yorulmasin

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Siz hiç merak etmeyin kuşlar ne yapacaklarını bilirler , boşsada zaten zamanı geldiğinde yuvadan atarlar..Yeterki anneniz rahatsız etmesin kuşları fazla ve kendi haline bıraksın.

3. Akgün BİNGÖL

Bu arada yanlis yazdiysam kusuruma bakmayin telefondan yazdim 3 yumurta var bunuda söyliyim. ... teşekkürler

4. Ezel ALBAYRAK

boş olanları kontrol ettikten sonra alabilirsiniz yumurta 6 ıncı günü belli olur boş olup olmadığını siz garanti amaçlı 6 ila 8 günü bakın boşsa alın forumumuzda yumurta kontrol leri konuları var bakının isterseniz..

5. Akgün BİNGÖL

Valla annem gariban calisiyor hint bulbulleri rahatsiz etmezse kimse rahatsiz etmez:)

6. Akgün BİNGÖL

Suanda istanbuldayim o yuzden:) ben gidene kadar kusumuz oturacak ustunde

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    siz dediğimi uygulayın ve bırakın kendi hallerine..

8. Yücel YETİMOĞLU

aynen katılyorum serkan beye ( darısı benim çiftimin başına :)

9. Umutcan AĞLAR

Zaten boş ise kuşlar onu yuvadan atacaktır :)

10. Akgün BİNGÖL

Amin hocam darisi sizin kuslarin basina :)
    Atmazlarsada bos olanlari kirar omlet yapariz hocam :)

Sayfayı Paylaş