Karadeniz Pet

Kusun ağzından köpük çıkması

drsn_19

Meraklı Üye
a87f2c2c8f7c45d22bd4d45a04fb4eec.jpg

211d9031c439484017939b45a37a9935.jpg

Arkadaşlar bu kus 2-3 aydır bendeydi izne gittigimden dolayi bir arkadasimin salmasina esiyle birlikte koydum kuşu yaklaşık 30 kadar kus var icinde az once kusa baktigimda kuşun göz kenarlarindaki tuylerin dokulmeye basladigini sürekli kafa salladini gördüm en onemlisi de ağzından köpük seklinde baloncuk çıktığını gördüm daha önce hic duymadım böyle bişey bu neden olmus olabilir bilen yardımcı olursa cok sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 12:49 --

???????????

demir tünek mi görüyorum kafeste? eğer öyleyse kuş için çok ama çok zararlı. kursağında iltihap olabilir.

Evet demir tünek var arkadaşımin salmasi o kus baya kötü durumdaydi ağzından köpük çıkması niçin olabilir

yediği herhangi birşeyden zehirlenmişte ola bilir

o demir tünekmi desem inşaat demirimi desem o hasta eder hayvanı onun tahtadan olması lazım

demirden dolayı zehirlenmiş olabilir eğer demir paslıysa birde demirin soğukluğundan dolayı da üşütmüş plabilir kusması eğer demir paslı ve kuş kemirdiyese o yüzden olabilir ya da kuşun kursağında mantar olabilir

demirden dolayı zehirlenmiş olabilir eğer demir paslıysa birde demirin soğukluğundan dolayı da üşütmüş plabilir kusması eğer demir paslı ve kuş kemirdiyese o yüzden olabilir ya da kuşun kursağında mantar olabilir
Peki tedavi olarak yapilacak bişey var mı

Peki tedavi olarak yapilacak bişey var mı

zehirlendiyse eğer kusmuştur o zehiri ama yinede bier şey daha veriliyordu ama hatırlamıyorum eğer kursak iltihabıysa veterinere gidin ilaç verecek ama yinede bir veterinere götürün mkanınız varsa

zehirlendiyse eğer kusmuştur o zehiri ama yinede bier şey daha veriliyordu ama hatırlamıyorum eğer kursak iltihabıysa veterinere gidin ilaç verecek ama yinede bir veterinere götürün mkanınız varsa
Veteriner varda inekten okuzden baska biseyden anlamıyor onlar

zehirlenen kuşa ayran ve yoğurt veriliyodu galiba ama yinede ustalar bi baksın

Geri