petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun Alışması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bug55 tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. bug55

bug55 Guest

arkadaşlar benim 1 haftalıktan daha fazla bir kuşum var kuşum.1 aylık erkek bir kuş.Fakat kuşa yaranamıyorum.yanında duruyorum konuşuyorum elimle yem veriyorum.fakat kuş beni istemiyor gibi kendini fazla sevdirmiyor.başkalarının kuşu beni gördüğü zaman sağa sola mutluluktan uçmuyor. yada benim elime gelmiyor benim elime gelmediği için odaya salmıyorum.kuşun bana güveni yüksek fakat sevgisi yok.yorumlarını bekliyorum.

2. Selahattin GÖKTAŞ

sabırlı olmalısın ben avcumda yemle elimi bi saat kefesin içinde hareketsiz beklettiğimi hatırlıyorum :)

3. bug55

bug55 Guest

Abi bana nasıl bana çekebilirim onun cevabı çok lazım.

4. Selahattin GÖKTAŞ

dedim ya sabırla... onunla sürekli ilgilen ve ısrarcı ol ama ısrarcı olurkende hayvanı sıkma zorlama güvenini kaybedersin. ve sadece sen ilgilen herkes uğraşmasın hayvanla. daha küçük alışması fazla zaman almaz merak etme. sadece sen ilgilenirsen ve sürekli ilgilenirsen zaten onu kendine çekmiş olacaksın.

Sayfayı Paylaş