Karadeniz Pet

kusun ayagi kirikmi

Bilgehan

Yeni Üye
arkadaslar kusumun ayagi kirik mi emin degilim yürüye biliyor ayagi kirik muhabbet kusu yururmu

Fotoğraf paylaşır mısınız arkadaşlar ona göre daha iyi yorum yapabilirler birde parmaklarını hareket ettirebiliyor mu belki sadece incitmiştir

Ekli dosyalar

• 15341514405191362126315.jpg
    15341514405191362126315.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20180813_121014_1.jpg
    IMG_20180813_121014_1.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 28
Hangi ayağında bir problem var? Görünüş olarak göremedim fakat tırnağı uzun o yüzden olabilir diye düşünüyorum. Kafesinizde tahta tünek ve gagataşı yok mu?

Hangi ayağında bir problem var? Görünüş olarak göremedim fakat tırnağı uzun o yüzden olabilir diye düşünüyorum. Kafesinizde tahta tünek ve gagataşı yok mu?
ahh ewt gagatasi var ama en yakinda yrn veya diger gun tahta tunek alcam peki sence tirnagini kestirmek gerekirmi

Törpülerse tırnaklarını ellemeyin siz fakat törpülemiyorsa veterinere götürüp kestirebilirsiniz.

Gerçek Ağaç Dalı Kullanır sanız ayaklarınızın daha iyi olacaktır ayağında sorun yok gibi gaga taşı Ve Mineral Block Almalısınız Şarttır..

Gerçek ağaç dalı en iyisidir öyle her yerde bulunmaz ama Petshoptan Tahta Tünekler Alabilirsiniz Gerçek Ağaç Dalları Köylerde v.s Bulabilirsiniz

Kusunuzun ayagi kirilmis ve kaynamis buyuk ihtimal o yuzden boyke devam eder hayatina

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

benim tahta tunek aldim onceden ama gecen petshopa ugradik adam kumlu tunek diye bir sey verdi bu tirnagi torpuler dedi aldim ama internette kumlu tunek yara yapıyor diye duydum sizce kumlu tunek takiyimmi tahta tunek yetermi

Tabii ki yeterli olacaktır. Eğer tırnakları orantısız veya aşırı uzuyorsa, buna sizin müdahale etmeniz lazım. Normal şartlar altında tırnaklarını kendileri şekle sokarlar

Geri