petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun ayağındaki problem..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayvansever1 tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. hayvansever1

hayvansever1 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar daha yeni fark ettiğim bir durum var kuşun ayağı soyulmuş kanlı bi hale gelmiş neden olabilir bu durum kuşu rahatsız ediyor mudur ne yapılabilir? Ayakları soyuluyor gibi sanki.
    http://i.hizliresim.com/Ezro2g.jpg
    Resimde fazla belli değil ama demek istediğim yer tam orası. yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler

2. Mithat ÜNALOĞLU

orada bir lezyon oluşmuş ... kardeşim evde bephantene /bephantole varsa bir miktar sür ... en yakın zamanda da veterinere göster

3. hayvansever1

hayvansever1 New Member

Beğenileri:
    0
    Veterinere götürmeden önce sadece kremi sürmem fayda etmez mi. Küçük olduğu için dışarı çıkartma konusunda da korkuyorum.

4. Mithat ÜNALOĞLU

valla sulanma kızarıklığın artması yaranın dağılmasını iyi kontrol et o zaman kardeşim ...

5. hayvansever1

hayvansever1 New Member

Beğenileri:
    0
    Peki çok teşekkür ederim. Umarım iyileştirmesini başarabilirim pek bi tecrübem olmadığı için bende tereddüt ediyorum. Birde veterinere götürmeden durumu izah etsem önerebileceği bi şey olmaz mı acaba?

6. Mithat ÜNALOĞLU

ben veteriner arkadaşımın bu yazıyı okumasını yorumlamasını sağlarım ama sende dilersen bir veterineri ara .. ama ben ancak yarın cevap alabilirim

#6 Mithat ÜNALOĞLU, 5 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2015
  7. hayvansever1

hayvansever1 New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam dediğinizi yapacağım en yakın zamanda. Eğerki size de zahmet olmazsa sorupta cevabını aldığınız vakit yeniden yardım edebilirseniz çok sevinirim.

8. Mithat ÜNALOĞLU

kardeşim veteriner arkadaşı aradım saat 10 gibi ... fotoğraftan çok fazla birşey görünmüyor gerçekten ama biraz büyütüp filan bakmış ve anladığı kadarıyla da öyle abartılacak çok birşey yokmuş sadece toz ve pislik yapışmasın temiz tutsun dedi ... benden şimdilik bu kadar

9. hayvansever1

hayvansever1 New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim ben oraya çok az bir şey teramisin sürdüm bilmiyorum doğru mu yanlış mı yaptım acaba. Birde son bi sorum daha olacak size kremi sürdükten sonra tüylerine bulaştı ağzına alıp duruyo buda bi sorun oluşturmaz değil mi?

10. Mithat ÜNALOĞLU

iyi yapmışsın bence .. teramisin bişey yapmaz sanmıyorum ... bununla geçmiş olsun

11. hayvansever1

hayvansever1 New Member

Beğenileri:
    0
    Peki çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

Sayfayı Paylaş