Karadeniz Pet

kuşun ayakları tutmamaya başladı acil yardım lütfen

• Konbuyu başlatan CAN OKAR
  • Başlangıç tarihi
aynı rahatsızlıgı ceken bir kusum olmustu.. 2 ayagı da tutmuyordu, ama aklımdan bir an bile öldürmeyi düsünmedim.. daha cok onu rahat ettirmeye calıştım.

Kuşun durumu hakkında bilgilendirin bizi olur mu?

benim kuşumda felç geçirdi yani ona benzer bir şey 3 hekime götürdümbaktılar fakat teşhis koyamadılar.. Vitamin takviyesi ve kortizonla tedavi etmeye çalıştık ama ishal oldu ve maalesef kaybettim hemde dün gece :( bütün aile perişan haldeyiz.. Çok geçmiş olsun böyle kuşların bazen geri döndüğü durumlarda oluyormuş umudunuzu kaybetmeyin..
%90 felç inmiş benim önceki muhabbetede böyle başladı sonra daha kötü oldu, hemen veterinere götürdüm ,2 ay bekledim gün geçtikçe kötüye gidiyodu her gün ölmesini bekledim acı çekmektense ,en sonunda ben kestim kuşu.
KUŞ KESMEK ne demek ya ? inanamıyorum hala bari veterinere götürüp uyuttursaydınız ?:mad::mad::mad:

Sayin Can OKAR kusunuzun son durumu nedir acaba ? Iki haftadir merakla bekliyorum insallah sagligina kavusmustur...

Merhaba ... cevap donmekte geciktigim icin kusura bakmayin ... kusum yasiyor :) buraya yazdigimin ertesi gunu veterinere goturdum ... 2 tane ilac verdi ... onlari duzenli kullandim simdi genel durumu gayet iyi ama ayaklari bilekten sonraai tytmuyor ... ama ona da alisti ... arkadasiyla ucusup oynayip duruyorlar ... :) hastayken dibimden ayrikmiyordu simdi arkadasinin yanindan ayrilmiyor yaramaz :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri