Karadeniz Pet

Kuşun boynu bükük kaldı

• Konbuyu başlatan Cancann
  • Başlangıç tarihi
C

Cancann

Guest
Merhaba arkadaşlar..
2 ay öncesine kadar sağlıklı ve sürekli konuşan kuş bu hale gelmiş.. konuşmaz olmuş ve boynu sola dönük kalmış yemede içmede sıkıntı yok uçarken sola doğru uçuyormuş ..

Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar destek olursa tedavisi için çok mutlu olurum..

büyük geçmiş olsun ALLAH şifa versin ustalarımız yardımcı olacaktır ama bence veterinere götürmenizi tavsiye ederim problem büyük gibi

Herhangi bir çarpma vs olmuş mu eğer sallabas hastalığı var ise uzman bir veteriner görse iyi olur geçmiş olsun

büyük geçmiş olsun ALLAH şifa versin ustalarımız yardımcı olacaktır ama bence veterinere götürmenizi tavsiye ederim problem büyük gibi

Teşekkürler Arif bey..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Herhangi bir çarpma vs olmuş mu eğer sallabas hastalığı var ise uzman bir veteriner görse iyi olur geçmiş olsun

Yusuf bey ilginiz için teşekkür ederim.
Durduk yere böyle olmuş kuş çarpma vb bir olay olmamış.. Sallabaş; bildiğim kadarıyla kafanın sallanma sabit tutamama vb. şekilde olan bir hastalıksa eğer böyle değil durumu, sadece sola dönük duruyor..

Salmonella sallabas vs olan hastalık kuşun kafasını sallamasi değil bir tarafa cevirmesi ve uçarken o tarafa dönük olmasi guvercinlerde daha sık olur ve uzman besleyenler o bölgede Jan akışı sağlar kirli kanı döker ben hiç denemedim fakat dayimin hasta bir guvercini bende ve durumu bundan kat kat kötüydü gezmesi rahat ortamda dolanmasi da boynu büyük ölçüde düzeltir. muhabbet kuşunda hiç başıma gelmedi dediğim gibi bir uzman görse iyi olur

Cok gecmis olsun... Cok ta tatliymis yavrucak masallah. Insallah biran once sifa bulur

Anladım Hocam teşekkürler umarım iyileştirebiliriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:30 --

Yusuf bey bu hastalık bulaşıcımıdır?

Geri