petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun burnu 3 aydır akıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emire Yıldız tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun bir burnu tıkalı, akmıyor. Diğeri ise sürekli akıyor ve biraz yara oldu. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Genel olarak sağlığı iyi, yemesi içmesi ve keyfi yerinde ama burnundaki yara beni korkutuyor ve burun akması hiç geçmiyor. Ara sıra avivit vitamin takviyesi, suyuna limon takviyesi yapıyorum ve yeşillik yediriyorum ama henüz sorunu çözemedim. 3 aydır...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Merhaba, 4 aydır burnu akan kuşum için ''Sera Bronchipur W'' enerji içeriğini internetten sipariş verdim. Bunun kullanımı nasıl ve kuşuma bir zararı olur mu? Kullananlar varsa yardım bekliyorum. :confused:

#1 Emire Yıldız, 17 Mart 2014
    Son düzenleme: 17 Mart 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    geçmiş olsun üşütmüş olmalı büyük ihtimal bir veterinere götürmelisiiz

3. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler. Üşüttüğünü biliyorum, tam 4 ay oldu. Veterinerler yardımcı olamıyorlar pek. Onların önerdiği vitaminler işe yaramadı. Kuşun yemesi içmesi ve keyfi yerinde ama tam 4 aydır burnu akıyor ve biraz yara oldu. Bunun için son çare olarak Sera Bronchipur sipariş ettim.

Sayfayı Paylaş