Karadeniz Pet

Kuşun Cinsi Nedir Arkadaşlar?

• Konbuyu başlatan Fatih Ercan AKBİLEK
  • Başlangıç tarihi
F

Fatih Ercan AKBİLEK

Guest

BİLGİLİ OLAN ARKADAŞLAR YAZARLARSA SEVİNİRİM.

Erkek gibi duruyor ancak altına bakmak gerek en doğru tahmin için.

evet erkek olduğunu söylemişlerdi hocam da cins olarak kanarya mı başka bir cins mi acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:32 -->-> Daha önceki mesaj 09:29 --

bir de ekleme olarak ötüşü de bir garip ördek gibi vıyk vıyk diyor. Normal ötüşü de çok hafif.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:00 -->-> Daha önceki mesaj 09:32 --

bilgisi olan yok mu acaba?

buyuk bir ihtimalle malta ama kırık kuş gloster ıcın cok buyuk border ıcınde cok uzun :)
gibi geldi bana da

aynı serçe gibi hocam, sesi de oyuncak ördekler gibi vıyk vıyk diye çıkıyor. Arada bir de normal ötüyor ıslık çalar gibi. Bana da kanarya dediler de, uyurken aynı top gibi oluyor başını arkaya koyup. Hiç bir sesten de etkilenmiyor. Deliksiz uyuyor.

nıjar ve kenevır ver tüyde degılse bır de salcalık kırmızı bıber verebılırsın kızgınlasır ve guzel öter
uyuması normal butun kuşlar öyle uyur

kanatları sürekli hareket halinde ve kendisi de yerinde durmadığı için net çekemedim ama annemin telefonundan tekrar çekip yeni fotolar atarım inşallah. Bir de ben internetten buna kanarya yemleri aldım bir sıkıntı olmaz değil mi hocam.

karışık kanarya yemı ve extra da kenevır ve nıjar verırısın başka ne aldın ki :)

mürekkep balığı kemiği ve muhabbetlerime kullandığım vitaminler aldım. sorun olur mu acaba, bir de muhabbetlere kullanılan vitaminler buna da uygun olur mu acaba. Kusura bakmayın ilk defa besliyorum da çok soru soruyorum.

Geri