Karadeniz Pet

Kuşun cinsiyeti

Normal kameradan cekmedim farkli bir kameradan cekmistim .Asil yarin ogrencem artk .
Levent Ustanın da dediği gibi dişi erkek pek de önemli değil beğendiysen erkek de olsa dişi de ilgi alaka olmadı mı kuş ilk gün ki kadar yabani kalir. Bir de petshopdan hakikaten kuş falan almayın geçen hafta enistem kızına kuş aldı kıpır kıpır canlı hareketli görsen bu kuş en az 5 sene yaşar dersin öyle hareketliydi yemin ederim 2 gün sonra kuş can çekişti birden bire hiç bişey yokken ortada ve öldü. Mümkünse kanatlı hic almayın burda üretici arkadaşlar var kendi kuşunu satan arkadaşlar var burdan al en azından ne aldığın belli olur.

Abi siz beni az bilgilendirin ordan gonderseniz kus nasil gelcek birsey olur mu yani gelirken bide ben kucuk istiyom yem yicek kadar olsunda. Ne zmn yem yimeye basladi o zmn alcam hemen . Bilgi verirseniz getirmesi hakkinda cok sevinirim.

Abi siz beni az bilgilendirin ordan gonderseniz kus nasil gelcek birsey olur mu yani gelirken bide ben kucuk istiyom yem yicek kadar olsunda. Ne zmn yem yimeye basladi o zmn alcam hemen . Bilgi verirseniz getirmesi hakkinda cok sevinirim.
Kardeşim ıstanbuldan ordan burdan uzak yerlerden kuş gönderilmez yada gönderilmemesi gerekir diyelim düşünsene bi istanbul uşak arası otobüsle geliyorsun artık insanlar dayanmıyor o yollara uzun süreli yolculuklara o küçücük hayvanlar hiç dayanmaz strese girer hayvan ama çevre illerden gitmesi gelmesi çok uzun sürmeyen illere gidip kendin alabilirsin tabi önce üretici var mi yok mu onu araştır artık bulamazsam shoplara talim mecbur şansına artık kuş nasıl çıkarsa

Biryer varda abi yawru cikcak . Ama iste kacgunlukken belli oluyo cinsi onu bilmiyom. Yeni yanlis verir diye korkuyom.

Cinsiyetler genelde kesin şekilde 1.5 aylıkken falan belli olur istisna durumlar hariç fotoğraf sana yardımcı olacaktır bakarsın alırken.
af66cedfc8fa27988319ebc9c53bc0dc.jpg

bu kuş dişi