Karadeniz Pet

kuşun cinsiyeti ?

tolga arslan

Meraklı Üye
arkadaşlar bu kuşum erkek demi ben erkek diye aldım ama arada çelişkiye düüyorum bi soruyum dedim gerçi güvenilir bi abi verdi ama :)

Güvenilir birinden aldiysaniz sorun yok.Bence de yakışıklı bir erkek.

Kuşunuz çok güzel yavru bir erkek 45 günlük falandır üstüne düşün iyice evcilleşip konuşur

aldığım kişi üretici ve babamın arkadaşı ama malum tam bilmediğim için arada beni yanıltabiliyo :) inş babası gibi heybetli bi kuş olur :) bu kuşumdan yavru almak istiyorum yanında eşi var inş aldığım yavrulardan bi tane kendime ayırıp konuşturmayı düşünüyorum babasıda çok heybetli bi hollanda :)

Evet erkek tatlı bir velet :)

Evet erkek tatlı bir velet :)
aynı fikirdeyiz yavrularını çok merak ediyorum dişide mavi muhtemelen hepsi mavi olur ama erkeğin hareketleri çok hoşuma gidiyo velet daha çok küçük ama geçen dişinin üstüne ayağını atmışken yakladım çok bekletmezler inşallah beni :)

Arkadaşlar dişim biraz güçsüz gibi ve erkeğiminde formdan düşmesini istemiyorum bana besleme konusunda meyve olur başka bişey olur biraz tavsiye verebilirmisiniz sadece yem kullanıyorum beslenmelerinde :)

aynı fikirdeyiz yavrularını çok merak ediyorum dişide mavi muhtemelen hepsi mavi olur ama erkeğin hareketleri çok hoşuma gidiyo velet daha çok küçük ama geçen dişinin üstüne ayağını atmışken yakladım çok bekletmezler inşallah beni :)

Çok bekletmezler inş. diyosunuzda kuşun yaşı başı kaç daha gagasındaki siyahlık duruyo :) kuş 8 aylıkken yetişkinliğe ulaşır yani baya bi bekliyeceksiniz zaten :)

Çok bekletmezler inş. diyosunuzda kuşun yaşı başı kaç daha gagasındaki siyahlık duruyo :) kuş 8 aylıkken yetişkinliğe ulaşır yani baya bi bekliyeceksiniz zaten :)
o kadarını biliyorum herhalde abi benim beklmemekten kastım kuşlar erişkkinliğe ulaştığında zaten dişi 5 6 aylık yani kızıştıktan sonra çok beklememekti şu an yavru gibi bi beklentim yok ayrıca yuvalık bile takılı deil eş tutmuş gibi geliyolar bana birbirlerini kaşıyolar genelde dişi yapıyo da :) yani şu anda yavru beklemiyorum zaten :)

Meraba ben de kusumun cinsiyetini merak ediyorum.profil fotografim da kendileri.

pek belliolmuyo ama dişi gibi büyük bi fotoğraf yayınlarsanız konuda dahada yardımcı olabilir abilerimiz bn dişi gibi gördüm

2-2,5 aylık civarlarında erkek.

Mustafa Bey Kuşunuz Büyük ihtimal dişi . Duruş Şeklinden anladım Ve Ceresinde Bi Miktar beyazlık var çok belli olmuyo ama görünüyo

Geri