petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşun cinsiyeti ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga arslan tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bu kuşum erkek demi ben erkek diye aldım ama arada çelişkiye düüyorum bi soruyum dedim gerçi güvenilir bi abi verdi ama :)

2. Bahattin GENÇ
    Gizli

Güvenilir birinden aldiysaniz sorun yok.Bence de yakışıklı bir erkek.

3. kenan
    Gizli

kenan Guest

Kuşunuz çok güzel yavru bir erkek 45 günlük falandır üstüne düşün iyice evcilleşip konuşur

4. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    aldığım kişi üretici ve babamın arkadaşı ama malum tam bilmediğim için arada beni yanıltabiliyo :) inş babası gibi heybetli bi kuş olur :) bu kuşumdan yavru almak istiyorum yanında eşi var inş aldığım yavrulardan bi tane kendime ayırıp konuşturmayı düşünüyorum babasıda çok heybetli bi hollanda :)

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Evet erkek tatlı bir velet :)

6. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    aynı fikirdeyiz yavrularını çok merak ediyorum dişide mavi muhtemelen hepsi mavi olur ama erkeğin hareketleri çok hoşuma gidiyo velet daha çok küçük ama geçen dişinin üstüne ayağını atmışken yakladım çok bekletmezler inşallah beni :)

7. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dişim biraz güçsüz gibi ve erkeğiminde formdan düşmesini istemiyorum bana besleme konusunda meyve olur başka bişey olur biraz tavsiye verebilirmisiniz sadece yem kullanıyorum beslenmelerinde :)

8. kenan
    Gizli

kenan Guest

Çok bekletmezler inş. diyosunuzda kuşun yaşı başı kaç daha gagasındaki siyahlık duruyo :) kuş 8 aylıkken yetişkinliğe ulaşır yani baya bi bekliyeceksiniz zaten :)

9. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    o kadarını biliyorum herhalde abi benim beklmemekten kastım kuşlar erişkkinliğe ulaştığında zaten dişi 5 6 aylık yani kızıştıktan sonra çok beklememekti şu an yavru gibi bi beklentim yok ayrıca yuvalık bile takılı deil eş tutmuş gibi geliyolar bana birbirlerini kaşıyolar genelde dişi yapıyo da :) yani şu anda yavru beklemiyorum zaten :)

10. MUSTAFA EKICI
    Gizli

Meraba ben de kusumun cinsiyetini merak ediyorum.profil fotografim da kendileri.

11. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    pek belliolmuyo ama dişi gibi büyük bi fotoğraf yayınlarsanız konuda dahada yardımcı olabilir abilerimiz bn dişi gibi gördüm

12. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    2-2,5 aylık civarlarında erkek.

13. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Mustafa Bey Kuşunuz Büyük ihtimal dişi . Duruş Şeklinden anladım Ve Ceresinde Bi Miktar beyazlık var çok belli olmuyo ama görünüyo

Sayfayı Paylaş