petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun Gagası kaydı yardım Lütfen.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve geveze tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. geveze

geveze Guest

Arkadaşlar benim muhabbet kuşu tek kaldı eşi öldü.Bende kafese ayna koydum canı sıkılmasın diye fakat kuş aynanın yanından ayrılmıyor.Asıl problemim malesef kuşumun gagası kaydı tahminim aynaya gaga atmaktan oldu fakat şuan gagası yan olduğu için ne yapacağımı bilmiyorum.ayna koyduktan sonra bizden uzaklaşmaya da başladı o yüzden şuan aynayı aldım.Gagasını normal şartlarda düzelte bilirmiyiz yada törpü falan yapsam hayvana zarar verirmiyim. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

2. Tunç ÇAĞATAY

Size alışmasını istiyorsanız anayı alın

3. geveze

geveze Guest

Aynayı aldım zaten fakat gaga problemini nasıl çözebilirim.

4. Işıl KEGEÇ

Ayna olduğu zaman kendi görüntülerini başka kuş sanıyolar ve ona kur yapıyolar pisikolojileri bozuluyo gaga konusunda bişey diyemeyecem bir veterinere danısın derim ben

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    fotoğraf eklerseniz daha çok bilgi verilebilir.

6. mert ulu

mert ulu Guest

fotoğraf eklerseniz yardımcı olabiliriz tabiki

7. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Gagası kaydı derken? Bir resim alabilir miyiz?

Sayfayı Paylaş