petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusun gagasinda burnunda sorunmu var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 445emre445 tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar gagasının kenarları sarı renkte ama mantar gibi bir dokuda gözükmüyor birde burnu tıkalı gözükuyo önden bakınca ama solunum sorunu da çekmiyor sadece ucmuyo çok fazla 15 gundur falan bende olduğu için ucmuyodur çok diye düşünüyorum korkudan sorunlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

kimse cevap vermemiş ama gagasının yanları sarı ve burnun sağ tarafıda sola göre sanki kırılmış genişlemiş gibi :S

2. >Batuhan FIRAT<

>Batuhan FIRAT< New Member

Beğenileri:
    0
    Soğuk algınlığı olabilir

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar birisi lütfen söylesin mantar başlangıcı falanmı var dışardan doku yok gibi ama içinden rengi farklı gaganın yanlarının ona göre tedavi vs edicem hayvanı kimse cvp vermedi merak ediyorum birde durmadan hapşuruyor hayvan ama aktiviteleri sağlıklı sadece bazen gözlerini kapatıp kafasını sallıyor nedendir

Sayfayı Paylaş