Karadeniz Pet

Kuşun gagasının üstünde tüy dökülmesi (Resimli)

demirok1

Yeni Üye
Merhaba,

Yaklaşık bir ay önce bir kuş sahibi oldum. tahmini olarak 2 aylık falan zaten. Gagasının üstünde 3 hafta kadardır bir dökülme var ve yeni tüy çıkmıyor.

Vitamini, kumu, gaga taşı her şeyi kullanıyorum ancak oradaki dökülmenin sebebini anlayamadım.

Sorun mantardan kaynaklanıyor olabilir mi?

Tedavi için ne uygulanabilir.
P_20170519_090703.jpg

arkadaşlar inceleyebilecek bir tane bile insan yok mu?

Yardım edebilir misiniz lütfen?

Maşallah mubiş çok tatlı tüyü gibi ömrü de bol olur inşallah :) Bu aralar tüy dökme mevsimindeler. Ondan olabilir. Mantar olduğunu pek düşünmüyorum gagasında bi sıkıntı görülmüyor.

Mantar yok içiniz rahat olsun. Kafa tüylerini değiştiriyor. Taze meyve sebze daha canlı tüylerin gelmesine yardımcı olur.

Arkadaşlar bana lütfen yardımcı olun nolur kuşumun ölmesini istemiyorum o benim ilk göz ağrım onu çok seviyorum.

Sıkıntısı:kuşum mantar oldu olmadan önce çok güzel tüyleri vardı. şimdi mantar geçti ama tüyleri sarardı.ve yiyiyor ama çok ince gözüküyor. bana vitamin,hap ne gerekiyorsa söyleyin ama kesin sonuç olsun nolur kuşumu böyle görürken çok üzülüyorum. Vitamin,hap, bitsel ne varsa ne gerekiyorsa söyleyin nolurrrrr.....
ACİLLLLLLLLLL

Arkadaşlar bana lütfen yardımcı olun nolur kuşumun ölmesini istemiyorum o benim ilk göz ağrım onu çok seviyorum.

Sıkıntısı:kuşum mantar oldu olmadan önce çok güzel tüyleri vardı. şimdi mantar geçti ama tüyleri sarardı.ve yiyiyor ama çok ince gözüküyor. bana vitamin,hap ne gerekiyorsa söyleyin ama kesin sonuç olsun nolur kuşumu böyle görürken çok üzülüyorum. Vitamin,hap, bitsel ne varsa ne gerekiyorsa söyleyin nolurrrrr.....
ACİLLLLLLLLLLl

Geri