Karadeniz Pet

Kuşun gözü kırmızı ve açmıyor

• Konbuyu başlatan BonezCrusher
  • Başlangıç tarihi
B

BonezCrusher

Guest
Arkadaşlar muhabbet kuşumun gözü kıp kırmızı ve kesinlikle açmıyor keyifli olan hayvan hiç keyfi yok hergün uyuyor gözü kırmızı değildi açmıyordu bende damla damlattım demekki kaşınınca etrafa sürtünce daha kötü oldu şuhan gözü ve kenarları kıp kırmızı ne yapmam lazım bakamıyorum yüzüne içim gidiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar muhabbet kuşumun gözü kıp kırmızı ve kesinlikle açmıyor keyifli olan hayvan hiç keyfi yok hergün uyuyor gözü kırmızı değildi açmıyordu bende damla damlattım demekki kaşınınca etrafa sürtünce daha kötü oldu şuhan gözü ve kenarları kıp kırmızı ne yapmam lazım bakamıyorum yüzüne içim gidiyor.

Kırmızı derken kanmı ?

Yarın koyacam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Geçmiş olsun.
Fotoğraf ekler misin?
Her iki gözü de mi aynı?

rYJQNP.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:32 -->-> Daha önceki mesaj 08:31 --

rYJQNP.jpg

Geçmiş olsun. Bu kuşun gözü kırmızı değil, direk kapanmış göz.
Sanırım bir şekilde bir yere çaptı. Sterlize göz damlaları var, çok ucuz fiyatları, eczaneden alabilirsin. Onu damlatın isterseniz.

Kamerada o kadar belli olmuyor yakından baktınmı kıp kırmızı
yakaladığımda normalde açardı bu sefer hiç açmıyor kraker vardı oraya sürtüyordu damla damlatınca ya kaşınıyordu demekki göz damlası aldım işe yaramadı.

Tam adı ney damlanın birde teramisin sürsek iyi gelirmi daha ellemek istemiyorum pek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fotoğrafı inceledim de iyice kuşun gözü kapalı, kırmızılık görmedim ben.
İstersen bir veterinere göster. Teramisin cilt yaraları, altındaki iltihaplar için etkili bir antibiyotik merhemdir.

Veterinere gösterdim adam gibi bakmadı bile teramisin sürdüm az önce yanlız birşey sürünce gözünü etrafa sürüyor acaba kaşınıyormudur ?

Böyle acil durumlarda pamuğu ılık çayla ıslatıp pansuman yapabilirsiniz. Çok faydasını gördüm tavsiye ederim. :)

Çok kaprisli oluyorlar hastalandıklarında. :) Çok geçmiş olsun umarım düzelir. :)

Çok kaprisli oluyorlar hastalandıklarında. :) Çok geçmiş olsun umarım düzelir. :)

Saolun kendi iyiliği için bağıracak yapıcak birşey yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:36 -->-> Daha önceki mesaj 14:21 --

Böyle acil durumlarda pamuğu ılık çayla ıslatıp pansuman yapabilirsiniz. Çok faydasını gördüm tavsiye ederim. :)

Teramisin sürüyorum ama fark eden birşey olmuyor heralde gene kapalı oturuyor.

Teşekkürler alıp deneyip sonucu bildiririm ne kadar devam etmeliyim bu tedaviye ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:10 --

GENTAGUT kullana bılırsın ecz bulabılırsın

ne kadar damlatmam lazım kaç damla ve ne kadar devam ediyim ?

Geri