petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun ırkı nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ismail gürcan tarafından 14 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Herkese iyi formlar bu kuşun ırkını ve yaşını bilen biri yardım edebilirmi bugün aldım ama çok sakin bir kuş elimden hiç kaçmıyor üstelik avcumun içine alıyorum yine kaçmıyor alışkın dicem ama tahminim degil çünkü 80 kuşun içinden sectim aldım ilk kez böyle kuş gördüm

#1 Ismail gürcan, 14 Haziran 2016
    Son düzenleme: 14 Haziran 2016
  2. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Cevap: Kuşun ırkı nedir

Çekoslavak ve yerli kırması çok güzel bir erkek.Tahminen 7-8 ay civar çok güzel maşallah.Uysal olmasının sebebi daha önceden insalara alışık olmasıdır.

3. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1

tşk ederim acaba konuşmayı ögretebilirmiyim acaba yaşı uygunmudur konuşması icin

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231

Bence daha küçük 2 3 aylık erkek yavru ırk olarak kırık ya da yerli Güle güle besleyin keyifli hobiler

5. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1

Tşk ederim kuşum elimden yem yiyor ve kafes dışında hep elimde ürkme yada kaçma yok şimdi tek amacım kuşu konuşturmak konuşması icin sürekli aynı kelimeyimi söylemem gerek yoksa normal şekilde muhabbet mi etmeliyim

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231

Sürekli aynı kelimeleri tekrarlamaniz gerek

7. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    749

Bence de en fazla 3 aylık bir erkek kırık cins. Daha önceden ev ortamı görmüştür veya el beslemesi olarak büyütülmüştür ele alışık olur

Sayfayı Paylaş