Karadeniz Pet

kuşun kalp krizi riski

• Konbuyu başlatan Bengiözcan
  • Başlangıç tarihi
B

Bengiözcan

Guest
kuşumu yanlışlıkla korkuttum.Elimdeyken birden korkup uçtu kuyruk tüyü koptu. birazda kustu :( 2 saat oluyor sakinleşti uyuyor ama ben kalp krizi geçirmesinden korkuyorum.Sizce riski geçmiş midir?

Yalnız bırak bişey olmaz. ilgilenme sakinleşsin

kuşumu yanlışlıkla korkuttum.Elimdeyken birden korkup uçtu kuyruk tüyü koptu. birazda kustu :( 2 saat oluyor sakinleşti uyuyor ama ben kalp krizi geçirmesinden korkuyorum.Sizce riski geçmiş midir?

:D :D kuşçuluğu bir yana bırakalım normal tıb üzerinden ele alalım konuyu 2 saat önce kalp krizi geçiren bir hastaya müdahale edilmezse nolur :)) öyle bişey olsa dakikasında ölür kuşlar bazen çiftleşirken kalp krizi geçiriyor 3 4 dakika sürüyor ölmeleri :)

Sakinleşsin düzelir o tüyleri de tekrardan çıkar.. Birdaha kuşunuzu elinize almazsınız olur biter.. Çok narin hayvanlar korktuklarında kalp krizi artıyor

:D :D kuşçuluğu bir yana bırakalım normal tıb üzerinden ele alalım konuyu 2 saat önce kalp krizi geçiren bir hastaya müdahale edilmezse nolur :)) öyle bişey olsa dakikasında ölür kuşlar bazen çiftleşirken kalp krizi geçiriyor 3 4 dakika sürüyor ölmeleri :)

ben kuş kalp krizi geçirdi demedim yanlış anladınız.Korktuktan sonra ne kadar süre dikkat etmem gerektiğini merak ettim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

teşekkür ederim sadece gündüz böcek görmüştüm gagasında tüylerine bakmak istedim bit var mı diye elimden fırlayıverdi :( hiç kalp krizinden kuş kaybetmedim ve önceki kuşumu 10 yaşında kaybettim 8 ay oluyo ama acısı hala taze.Üstüne titriyorum bunun bişey olcak diye

Geri