petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşun kalp krizi riski

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Bengiözcan tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Bengiözcan

kuşumu yanlışlıkla korkuttum.Elimdeyken birden korkup uçtu kuyruk tüyü koptu. birazda kustu :( 2 saat oluyor sakinleşti uyuyor ama ben kalp krizi geçirmesinden korkuyorum.Sizce riski geçmiş midir?

2. Gökhan KARAALİ

Yalnız bırak bişey olmaz. ilgilenme sakinleşsin

3. Lütfi ÖZER

:D :D kuşçuluğu bir yana bırakalım normal tıb üzerinden ele alalım konuyu 2 saat önce kalp krizi geçiren bir hastaya müdahale edilmezse nolur :)) öyle bişey olsa dakikasında ölür kuşlar bazen çiftleşirken kalp krizi geçiriyor 3 4 dakika sürüyor ölmeleri :)

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sakinleşsin düzelir o tüyleri de tekrardan çıkar.. Birdaha kuşunuzu elinize almazsınız olur biter.. Çok narin hayvanlar korktuklarında kalp krizi artıyor

5. Bengiözcan

ben kuş kalp krizi geçirdi demedim yanlış anladınız.Korktuktan sonra ne kadar süre dikkat etmem gerektiğini merak ettim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

teşekkür ederim sadece gündüz böcek görmüştüm gagasında tüylerine bakmak istedim bit var mı diye elimden fırlayıverdi :( hiç kalp krizinden kuş kaybetmedim ve önceki kuşumu 10 yaşında kaybettim 8 ay oluyo ama acısı hala taze.Üstüne titriyorum bunun bişey olcak diye

Sayfayı Paylaş