petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun Kanadı kırılmış... Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve babayorgun tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. babayorgun

İyi günler.erkek muhabbet kuşumun kanadı kırılmış anladığım kadarıyla. uçamıyor ve sağ kanatında uçmasına yardımcı olacak uzun tüylerden hiç kalmamış.bizdeki dişi kuş biraz hırçın.büyük olasılıkla o yaptı.onun tüylerini de kafesine taşımış.kısa mesafede uçuyor ama kanadında rahatsızlığı olduğu belli. ilçedeyim veteriner bulabilirsem gideceğim. yardımlarınızı bekliyorum

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kırık olduğunu nasıl tespit ettiniz ?

3. babayorgun

kanadı nın diğer kanadına göre biraz daha yukarıda tutuyor.o kanadı açarken sürekli olarak kanadı titriyor.
    biz kanadını tuttuğumuzda da sesi çıkıyor. acı çekiyor gibi geldi bize

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kanadı incinmiş olabilir kısa mesafeli uçabiliyor demişsiniz bence de bir veterinere götürünüz hangi şehirdeyseniz internetten o şehirdeki veterinerleri araştırıp bulabilirsiniz

5. babayorgun

kısa mesafe uçuyor. resim yükledim.kanadında tüy olmadığı için de olabilir mi.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kanat kırılması

,
  2. muhabbet kusumun kanadi kirik ne yapmalı

,
  3. muhabbet kuşu kandı kırılınca nasıl anlaşılıe