petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşun kanadı neden böyle

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdulkadir ŞAHİN tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Kanadı kırık veya yumurtası olduğunda kanadının düştüğünü biliyorum.Uçamıyorsa kanadında bir problem olabilir.Daha bilgili arkadaşlar sizi bilgilendirebilir.

2. Abdulkadir ŞAHİN

3. Sinan ÇELİK

Kuşunuzun kanadı fazla düşük mü bana mı öyle geldi yakından daha net bir fotoğraf çekebilir misiniz? Bu şekilde çok belli olmuyor. Kuşunuzda yumurta da olabilir 3. foto öyle geldi bana. Kuş şuan uçabiliyor mu?

4. Abdulkadir ŞAHİN

yeni resim ekledim bi bakarmsınız

#5 Abdulkadir ŞAHİN, 5 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Şubat 2014
  5. Sinan ÇELİK

Büyük geçmiş olsun kırık kanat tedavisiyle ilgili benim bir bilgim yok denk gelmedim şu ana kadar ustalar yardımcı olurlar diye umuyorum.

6. Abdulkadir ŞAHİN

7. Sinan ÇELİK

kanadının kırık olduğuna eminseniz ismi altta kırmızı yazan arkadaşa kırık kanat tedavisi hakkında olarak konu ismini değiştirmelerini rica edin. Kırık kanat tedavisini bilenler yardımcı olabilirler benim tavsiyem bir veterinere götürmeniz.

8. Abdulkadir ŞAHİN

tam emin değilim pek anlamam da bana kırık gibi geldi yumurta olsa öteki kanadı da öyle olur ama kanat çırpa biliyo kırık olsa çırpamaz gibi geldi bende tam anlamadım,

Sayfayı Paylaş