petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun kanadı patlamış gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Yusuf tarafından 10 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    image.jpeg Kolay gelsin arkadaşlar bir arkadaşımdan bana gelen kuşun kanadı patlamış ve dipleri kurumuş gibi kanadın alttan resimlerini çekemedim yakalamaya çalışırken çırpınıyor ve kanama yapmasından korkuyorum ancak alt taraf komple siyah uçlu kanat resimleri aşağıda yardımlarınızı bekliyorum ( kuşta durgunluk kabarma gibi sorunlar yok )

2. Alper22

Alper22 New Member

Beğenileri:
    3
    nedenini bilmiyorum ama sorun olacağınıda sanmıyorum. bizim köydede bir tsvuk kuluçka sırasında böyle olmuştu oyle yaşamaya devam etti halende yaşıyor kanadında tek kemikler gözüküyor
    hatta 12 adette civcivi var

3. Kamen

Kamen Well-Known Member

Beğenileri:
    255
    Yara kabuk bağlamış olsa dahi dezenfekte etmek gerekebilir.

4. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    Bugün tüm kurumuş kanatları çektim dipleri simsiyah olmuş zaten güzelce temizledim kanturun yağı sürdüm biraz yumuşasın diye beklemedeyim gelişmeleri yazarım

Sayfayı Paylaş