petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşun kanadında bır sorun var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve cemil_cemile tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. cemil_cemile

ıngiliz bır muhabbet kusum var 1 yasında ilk aldığımda falan uçuyordu fakat kuyruğu bıraz yoluk olduğu ıcın uzun sure uçamıyordu sımdı de sol kanadında bır problem cıktı yara sı beresı hıc bırseyı yok ama uçmaya çalısınca sola cekıyo zaten sol kanadı da saga göre cok dık duruyo durus pozısyonunda ıken nasıl duzeltebılırım ne yapabılırım onerısı olan ??

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    fotoğraf ekleyin ona göre yorumlar yapalım

3. FurkanUysal

FurkanUysal New Member

Beğenileri:
    0
    Güvendiğinz veteriner varsa oraya götürebilirsiniz.. Tabiki fotoğraf atmanizda fayda var çok çok iyi ustalar var forumumuzda :)

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşaallah çok güzel bir kuş kanadında bir sıkıntı görülmüyor buradan belki kanat teleklerinden eksik olan vardır

5. cemil_cemile

sıkıntı da orda garıbım yuvasından çıkamıyor ben çıkarıyorum fare gıbı evın ortasında dolanıyor elımle gerı koyuyorum kanatta görüntüde bısey yok bıde kuyruğu 2 tel var başka yok o neden hep düşüyor çıkıyor yenıden dökülüyor

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuyruk ile alakalı bir fikrim yok kafes küçük ve tek tünekte koymuşsunuz hareket edemeyip yağlanmada olabilir

7. cemil_cemile

kafes de tünek 2 tane de kus maşallah tosun gıbı hareket mı hele odaya salayım ayak basmadığı yer kalmıyor uçamadı ıcın :D onun ıcın sureklı çıkarıyorum oynatıyorum :D yag degılde kuyruk duzelmedı bıde kanadında dedıgınız gıbı eksık tüğler olabılır ben yarın bı kuşçumla konuşayım veterıner sart gıbı geldı bana

Sayfayı Paylaş