Karadeniz Pet

kuşun kanadında bır sorun var

• Konbuyu başlatan cemil_cemile
  • Başlangıç tarihi
C

cemil_cemile

Guest
ıngiliz bır muhabbet kusum var 1 yasında ilk aldığımda falan uçuyordu fakat kuyruğu bıraz yoluk olduğu ıcın uzun sure uçamıyordu sımdı de sol kanadında bır problem cıktı yara sı beresı hıc bırseyı yok ama uçmaya çalısınca sola cekıyo zaten sol kanadı da saga göre cok dık duruyo durus pozısyonunda ıken nasıl duzeltebılırım ne yapabılırım onerısı olan ??

fotoğraf ekleyin ona göre yorumlar yapalım

Güvendiğinz veteriner varsa oraya götürebilirsiniz.. Tabiki fotoğraf atmanizda fayda var çok çok iyi ustalar var forumumuzda :)

Maşaallah çok güzel bir kuş kanadında bir sıkıntı görülmüyor buradan belki kanat teleklerinden eksik olan vardır

sıkıntı da orda garıbım yuvasından çıkamıyor ben çıkarıyorum fare gıbı evın ortasında dolanıyor elımle gerı koyuyorum kanatta görüntüde bısey yok bıde kuyruğu 2 tel var başka yok o neden hep düşüyor çıkıyor yenıden dökülüyor

Kuyruk ile alakalı bir fikrim yok kafes küçük ve tek tünekte koymuşsunuz hareket edemeyip yağlanmada olabilir

kafes de tünek 2 tane de kus maşallah tosun gıbı hareket mı hele odaya salayım ayak basmadığı yer kalmıyor uçamadı ıcın :D onun ıcın sureklı çıkarıyorum oynatıyorum :D yag degılde kuyruk duzelmedı bıde kanadında dedıgınız gıbı eksık tüğler olabılır ben yarın bı kuşçumla konuşayım veterıner sart gıbı geldı bana

Geri