petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun kanadında bir sorun var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve revnenver tarafından 19 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. revnenver

revnenver Guest

Arkadaşlar merhaba bu işlerde yeniyim cuma günü çift muhabbet kuşu aldım. Erkek olanın sol kanadında bi sorun oluştu şişlik var ve diğer kanadına göre daha aşağıda sarkık duruyor, dışarı çıkarttığımda da uçuyor yavru olduğu için fazla uçamıyor ama normal bi şekilde uçup konabiliyor yerine konduktan sonra şiş olan kanadını genleştiriyor. Ayrıca az önce baktığımda şiş olan kanadı normalden fazla titriyordu... Yardımlarınızı bekliyorum...

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kuşunuzu veterinere götürün.

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    aynen hemen veteriner.. ne oldugunu bilemeyiz belki ur olabilir kanadında..

4. revnenver

revnenver Guest

Arkadaşlar aldığım kuşçuya götürdüm bir şeyi yok dedi yeni olduğu için iyi dedim bir şeyi yoksa değiştir bunu.. Değiştirdim yani ilginize teşekürler..

5. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    hayırlı olsun o zaman yeni kusunuz..

6. Enes KÖKSAL

Enes KÖKSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun.Ama keşke kuşu vermeden bir doktara gösterseydiniz ve kuşu değiştirken aldığınız yere söyleyseydiniz iyi olur du diye düşündüm.

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Hayırlısı olsun.

8. Yaprak Dalkılıç

Arkadaşlar ben muhabbet kuşuma 8 yıldır bakıyorum ve bugün bir kanadının diğerine göre aşağıya doğru sarkık olduğunu farkettim. Kuşum o kanadını hiç hareket ettirmiyor ve uçamıyor. Yaşadığım yerde veteriner de yok lütfen evde yapabileceğim varsa yardımcı olur musunuz ?

Sayfayı Paylaş