petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun kanadındaki şekil bozukluğu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alcatraz tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Alcatraz

Alcatraz New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar 5-6 aylık kuşumuzun sadece sağ kanadında bir süredir şekil bozukluğu var.Ve aynı kanadındaki tüylerde değişik şekillerde uzuyor.Sağ kanadı sola göre farkedilir derece yukarıda ve fazla çarpık görünüyor, üzerine hafifçe dokununca küçük bi sivrilik hissediliyor.Kanadını incittiğini düşünmüştüm fakat uçmasında herhangi bir problem yok.Ek olarak kuyruk tüyünde sanki yolunmuş gibi görünen mavi daire içine aldığım bir boşluk var.Beslenmesi ve sağlığı normal.Resimleri de yükledim.Acaba bunların sebebi ne olabilir ve gerekiyorsa ne tür bir tedavi uygulayabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

#1 Alcatraz, 30 Ağustos 2016
    Son düzenleme: 30 Ağustos 2016
  2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    725
    geçmiş olsun. büyük iht sağ kanatta incilme veya kırık var ve o şekilde tekrar kaynamış gibi duruyor. bu konuda burada yazılı olarak yapılabilecek birşey yok veterinerin gözle görüp hatta gerekirse film ini çekip ona göre müdahale etmesi gerekir. kuşunuzu uçurmaya çalışmayın acı ceker bu şekilde bilginize

Sayfayı Paylaş