Karadeniz Pet

kuşun kanat çırpması pervane gibi

• Konbuyu başlatan Ferdi AKBULUT
  • Başlangıç tarihi
F

Ferdi AKBULUT

Guest
yeni aldığım kuşum (6 gün oldu) bize daha alışmadı, ve hala kafeste, bazen kanadını titreterek öyle bir hareket yapıyor ki sinek gibimi desem pervane gibimi tuhaf çook hızlı rüzgar estiriyor nedir bu böyle görmedim hiç kanadı azıcık açarak 2000 rpm devir fan gibi estiriyor ara sıra

:) Kafesten çıkarmadını demi hiç

Kuşunuz kaç aylık ?

Ve Kendine zarar veriyormu böyle yapınca ?

:) Kafesten çıkarmadını demi hiç

Kuşunuz kaç aylık ?

Ve Kendine zarar veriyormu böyle yapınca ?

kafesten bir kere çıkardım fazla değil kendine zarar vermiyor kesinlikle ancak eski ölen kuşum kadar yem yemiyor titiz bir kuş öyle ki yemlikten yediği yemi anlayamıyorsun yemin artığı kafesin içinde yey yerken ürkek hızlı hızlı bir tane alıp kafayı kaldırıyor kuş satıcısına göre 8 aylık konuşuyor dedi garip seslere başladı ama konuşma daha yok

ALıp kafayı kaldırması benım 7 aydır berber oldugum kuşumda bile var ama diğer dişi kuşum kafasını asla kaldırmaz ses çıkmadıgı hariç

8 aylık ise biraz büyük ama alışır bişey olmaz her gün yanına gidin kısık sesle konusun gözlerine bakın size alışsın

ALıp kafayı kaldırması benım 7 aydır berber oldugum kuşumda bile var ama diğer dişi kuşum kafasını asla kaldırmaz ses çıkmadıgı hariç

8 aylık ise biraz büyük ama alışır bişey olmaz her gün yanına gidin kısık sesle konusun gözlerine bakın size alışsın

kanadın titretmesi ne anlama gelir hasta olmasın ama hasta bir kuş maşalllah bu kadarda hareketli olmaz gibi resmen rüzgar estiriyor

kanadın titretmesi ne anlama gelir hasta olmasın ama hasta bir kuş maşalllah bu kadarda hareketli olmaz gibi resmen rüzgar estiriyor

Hasta kuş kabarır sürekli uyuklar sadece yem yemeye iner bunlar yok ise hasta değildir

Kanadının titremesi bi oyun olabilir siz yanında iken'de titretiyormu bizim erkek duvara çarpmıştı ilk çıkışında 2 ay titretti ama hiçde bişeyi yokmus biz yanına gidince duruyordu bizi çagırıyormus şımarık

Hasta kuş kabarır sürekli uyuklar sadece yem yemeye iner bunlar yok ise hasta değildir

Kanadının titremesi bi oyun olabilir siz yanında iken'de titretiyormu bizim erkek duvara çarpmıştı ilk çıkışında 2 ay titretti ama hiçde bişeyi yokmus biz yanına gidince duruyordu bizi çagırıyormus şımarık

biz yanında iken yapıyor hani bir arı, sinek gibi ve pervane sesi gibi satan yer konuşmazsa değiştiririm dedi aslında ben konuşmasından çok bize alışmasını istiyorum ölen kuşum harikaydı çok üzüldük öyle ki eski kuşun üzüntüsü yeni kuşu sevdirtmiyor kuş da yabani gibi olunca iyice azmi kaybediyor hayırlısı bakalım inşallah alışırız birbirimize yoksa yavru alacağım bunu verip http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/irki-ve-yasi-ne-olabilir-3704.html kuş bu

Geri