Karadeniz Pet

Kuşun nesi varr ?

drsn_19

Meraklı Üye
Erkek muhabet kusunun göz çevresinde ve gaga cevresinde tuhaflık var ama anlamadim ne olduğunu bide gözü sanki ağlar gibi sulu duruyor ve gozleri surekli kısık bakiyor ?

68fd409ca353c2507d48108f681961d8.jpg

11f02cfc214ee7c87bf3538fdae2c18e.jpg

63fe21778df4a1c884ae53c0e053d3a9.jpg

31b9cb0624181e40ac57caf73dd3cdbe.jpg

ca534250c82ca6ccc90e8fb9f074afb5.jpg

Son düzenleme:
Bence bi veterinere götürün kötü görünüyor

Bence bi veterinere götürün kötü görünüyor
Bulunduğum yer de veteriner yok maalesef bu neden olmus olabilir diğer esinde hic bişey yok cok Şükür ama bu boyle oldu ne olduğunu anlayamadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

Yok mu bilen ?

Aynısı bi kuşumuzda vardı (akrabamın) ornimix ds kullandı 4 gün bir suluğa her gün çay kaşığı ucu kadar konularak. Her gün değiştirilecek. Bu zaman zarfında kafesde kum ve gaga taşı-mürekkepbalığı kemiği olmayacak. Aslında nezleden kaynaklandığını söylemişlerdi ilaç da onun için. Aynısı benim kuşumda da vardı hatta konu açmışdım. Benim kuşumunda tepesindeki tüyleri seyreltmişdi. Bir burun deliği tamamen tıkalıydı. Ben de kullandım geçti şükür. İlla kullanın demiyorum veteriner değilim ama özellikle eniştemin kuşu aynısıydı ve hatta daha açılmışdı yüyleri...

Aynısı bi kuşumuzda vardı (akrabamın) ornimix ds kullandı 4 gün bir suluğa her gün çay kaşığı ucu kadar konularak. Her gün değiştirilecek. Bu zaman zarfında kafesde kum ve gaga taşı-mürekkepbalığı kemiği olmayacak. Aslında nezleden kaynaklandığını söylemişlerdi ilaç da onun için. Aynısı benim kuşumda da vardı hatta konu açmışdım. Benim kuşumunda tepesindeki tüyleri seyreltmişdi. Bir burun deliği tamamen tıkalıydı. Ben de kullandım geçti şükür. İlla kullanın demiyorum veteriner değilim ama özellikle eniştemin kuşu aynısıydı ve hatta daha açılmışdı yüyleri...
Peki ilacı nerde bulabilirim eczanede bulunur mu ?

Göz mantır, göz nezlesi'de denebiliyor. Pislikten bulaşıyor genellikle yanında eş var ise ayırın. Teraymisin denen krem var onu sürün, eczaneden hayvanlar için göz damlası alın onlar size verir marka fark etmez.
Yani normal bizim ilac aldigimiz eczanelerden bahsediyorsunuz değil mi en çabuk hangi ilaca ulasabilirsem alacam hemen

Göz nezlesine benziyor

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Peki suan gormeme ihtimali nedir sanki görmüyor gibi davranıyor sulugun yerini falan deneye deneye buluyor

Geri