petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun nesi varr ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Erkek muhabet kusunun göz çevresinde ve gaga cevresinde tuhaflık var ama anlamadim ne olduğunu bide gözü sanki ağlar gibi sulu duruyor ve gozleri surekli kısık bakiyor ?

#1 drsn_19, 1 Eylül 2014
    Son düzenleme: 1 Eylül 2014
  2. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Bence bi veterinere götürün kötü görünüyor

3. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Bulunduğum yer de veteriner yok maalesef bu neden olmus olabilir diğer esinde hic bişey yok cok Şükür ama bu boyle oldu ne olduğunu anlayamadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

Yok mu bilen ?

4. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Aynısı bi kuşumuzda vardı (akrabamın) ornimix ds kullandı 4 gün bir suluğa her gün çay kaşığı ucu kadar konularak. Her gün değiştirilecek. Bu zaman zarfında kafesde kum ve gaga taşı-mürekkepbalığı kemiği olmayacak. Aslında nezleden kaynaklandığını söylemişlerdi ilaç da onun için. Aynısı benim kuşumda da vardı hatta konu açmışdım. Benim kuşumunda tepesindeki tüyleri seyreltmişdi. Bir burun deliği tamamen tıkalıydı. Ben de kullandım geçti şükür. İlla kullanın demiyorum veteriner değilim ama özellikle eniştemin kuşu aynısıydı ve hatta daha açılmışdı yüyleri...

5. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Peki ilacı nerde bulabilirim eczanede bulunur mu ?

6. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    #6 rock, 1 Eylül 2014
    Son düzenleme: 1 Eylül 2014
  7. Tunç ÇAĞATAY

Göz mantır, göz nezlesi'de denebiliyor. Pislikten bulaşıyor genellikle yanında eş var ise ayırın. Teraymisin denen krem var onu sürün, eczaneden hayvanlar için göz damlası alın onlar size verir marka fark etmez.

8. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Yani normal bizim ilac aldigimiz eczanelerden bahsediyorsunuz değil mi en çabuk hangi ilaca ulasabilirsem alacam hemen

9. Tunç ÇAĞATAY

Çok kurtulan olmaz bu hastalıktan, çok dikkat edin teraymısın var ondan alın

10. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Göz nezlesine benziyor

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

11. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Peki suan gormeme ihtimali nedir sanki görmüyor gibi davranıyor sulugun yerini falan deneye deneye buluyor

Sayfayı Paylaş