petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşun poposu pis

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve santana tarafından 26 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. santana

santana Guest

Merhaba arkadaşlar sizlerin tekrar yardımına ihtiyacım var biliyorsunuz 3 haftalık kuşum, kuşun poposuna afedersiniz kaka yapışmış ve kuş çok halsiz devamlı uyuyor 2 gündür poposunu ılık su ile peçeteyle temizliyorum, neyi var ilaç milaç ne almam gerekiyor bana ACİL yardım edebilirimsiniz.

2. santana

santana Guest

yardımcı olacak biri yokmu

3. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    ılık suyla poposunu temiz tutmaya çalışın aman dikkat edin orda kakası birikmesin yoksa kötü sonuçlara yol açabliir benim başıma geldi.patates haşlaması verin .kuşunuz büyük ihtimalle isal.isal olan kuş yavaş yavaş gücünü kaybeder.marul vs vermeyin.isal ilacı olarak Deep Enro-Fix

#3 Murat KARAYILAN, 26 Haziran 2013
    Son düzenleme: 26 Haziran 2013
  4. santana

santana Guest

hımm tamam hemen patates haşlatıyorum hemen biride suyun içine 3-4 damla sirke katın koyun demişti. sirkede koyayımmı birde patatesi nasıl vereyim elimden yemiyor kafesine koysam yermi kendi

5. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0

isal olan kuşların suluklarına sirke koyulduğu duymuştum koyabilirsiniz.4-5 damla.
    patates haşlamasının yemliğin için koyun üstünede muhabbet kuşu yemi dökün fazla olmayacak şekilde zaman için merak edip tadına bakacakdır.bu arada kafes temizliğine özen gösterin.

6. santana

santana Guest

kafesi hergün temizliyorum ilginiz için tşk ederim

7. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    Rica ederim kafanıza takılan sorular olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.:)

8. santana

santana Guest

sorun farklı yönle çözüldü :) kuş susuzmuş suluğundan su içmeyi bilmiyor sanırım elimle bi ton su içti gözleri açıldı şimdi yeme yumuldu yiyo :)

9. Sertaç Arslan

Beğenileri:
    9
    Üzerinden baya zaman geçmiş ama kuşunuzda daha sonra bir problem oldu mu?

10. ezmag

ezmag Guest

lütfen bana yardımcı olun

Benim muhabbet kuşum albino beyaz geldiğinde 2 aylıktı şimdi 6 aylık 4 aydır benimle ve çok pislendi ben onu yıkamak istiyorum ama bu kuşumu nsl etkiler bilmiorum korkarmı yani bunu nasıl yapmalıyım nasıl yıkamalıyım lütfen bilginiz varsa yardımcı olun. :(

11. Nisa

Nisa New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kusumda'da aynı problem var gittikce büyümeye basladı poposu ve poposundaki tüylerini yoluyor. Bu sorun birkac aydır var. Silmek icin elime aldkm kuyruklarını bırakıp kactı. Elede gelmiyor ne yapmam lazım?

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunun götü neden cok acik

,
  2. kuşumun poposu çok kötü kokuyor

,
  3. kuşun poposu nasıl temizlenir

,
  4. muhabbet kuşunun poposu,
  5. muhabbet kuşu poposu pis,
  6. muhabbet kuşu popo pis olmasi,
  7. muhabbet kuşunun poposu hep pis