Karadeniz Pet

Kusun Sorunu ne olabilir? Nasil cozebiliriz?

• Konbuyu başlatan Mert ünlü
  • Başlangıç tarihi
M

Mert ünlü

Guest
Muhabbet kusum 3 gundur kusuyormus gibi kafasinda ve kafesinde yemek artiklari goruyorum ayriyetten ramazan bayraminda esinden ayirmistik ozamandan beri bos bos yumurtluyup duruyor son 2 gundurde halsiz gozunu bile zor aciyor tuylerini kabartmis sekilde uyuyor yemde yemiyor çok neşeli bir kuş olmasına rağmen neşesi yerinde degil

Not: bu aksam karni sisti yumurta oldugunu anladim kakasinida yapamiyordu zeytin yagiyla ovarken yumurtladi yalniz durumu ayni

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kizginlasmis iyice bi es Alsan iyi olur bence kuşa şahsen kus benm kuslarmin yapmasını isteyipte yapamadıklarını tek başına beceriyo :)

Kizginlasmis iyice bi es Alsan iyi olur bence kuşa şahsen kus benm kuslarmin yapmasını isteyipte yapamadıklarını tek başına beceriyo :)

Dostum bana hasta gibi geldi diğer yorumlarınızı bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Ayriyetten kakasini çok büyük yapiyor

Kardeşim benim kuşum da normalde çok neşeliydi 2 sene yanlız baktım yanına bir eş almıştım petshoptan hastalıklı çıktı benim kuşada hastalık bulaştırdı kuşum kaç gündür kabarık duruyor yanlız bıraksam hemen gözlerini kapatıyor uyukluyor bugün antibiyotik almıştım fakat bir saat önce kaybettik :(

Endişelenme gayet normal hastalıktan değil yumurtladığı için bu durumda dışkısı da kotu kokar ayrica

Bi yumurtası daha olabilir sen zeytinyagla poposunu ovala tekrar yumurtlayabilir

Geri